Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (53) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Może i kapie z tej klapy to prawda ale komfort jazdy jest nieziemski :), Silnik mruczy przy wysokich obrotach (2.2 disel), spalanie niskie, i jak na takie duże auto całkiem nieźle się rozpędza jazda w górąch nie sprawia problemu, do bagażnika wchodzi cały dziecięcy wózek bez rozkładania. Już myślę o nowszym modelu cr-v :) Polecam ten model
~Tomek P
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Fatalna jakosc polimerów po 15000 problem z tylnim mostem i wymiana półosi przód poziom oleju zmiana softu pekajace boki foteli fatalna skóra a raczej cerata bródzaca sie roleta bagaznika problem z dogrzaniem samochadu zima ZA 3 MIESIACE MINIE 2 LATA UZYTKOWANIA JAK SCIAGAŁO SAMOCHÓD DO LEWEJ TAK SERWIS ROZKŁADA RECE NIE SA W STANIE NAPRAWIC
~petre27@tlen.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
fajne autko jak na swoja cene. Teraz kupilbym ale juz w pelnym ´wypasie´. Jezeli pokaze sie wersja ´LONG" z trzecim rzedem siedzem i ciut mocniejszym silnikiem {np 170PS jak i Nissana} to kupuje w ciemno. Bagaznik wydaje sie duzy, ale po zapakowaniu ´pelnego´ wozka dla dzieciaka mozna zapomniec o walizkach.
~taxus
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Bardzo przyzwoite 2,5 letnie autko za które zapłaciłem niewiele ponad 80 tys. zł. Świetny silnik, miłe wnętrze z tapicerką skórzaną,ciekawa karoseria i bardzo przyzwoity napęd 4x4 ,który bardzo przydaje się w terenie ,gdzie sedanem nie ważyłbym się zapuścić.Poza tym nareszcie nie strasze mi wysokie krawężniki.
~szymalajerzy@gmail.com
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
po krótkim dwumiesięcznym użytkowaniu stwierdzam jeden denerwujący mankament - podczas opadów deszczu po otwarciu klapy bagażnika odzież nadaje się od razu do pralni - na całej długości pokrywy bagażnika z dużą częstotliwością spływają brudne krople wody. Przy wyjmowaniu bagażu pomaga parasol lub wycieranie klapy.
~niggle
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Ogólnie: świetne auto rodzinne, wygodne w podróżach na długie dystanse, przestronne, \"pakowne\", radzące sobie w nieprzyjaznych warunkach pogodowcyh i na ośnieżonych drogach. Wygodna obsługa głosowa radia i nawigacji. Dobry system głośnomówiący bluetooth. Wadą jest brak polskiego języka obsługi ww.
~Jarek 1975
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony. Duże rodzinne auto typu SUV, poza kiepskim plastikiem w środku i kilkoma drobiazgami nie mam do niego zastrzeżeń. Wygląd karoserii - wygląda jak napompowana stonka ziemniaczana, uroda co najmniej dyskusyjna. Kupowałem to auto nie kierując się wyglądam tylko walorami użytkowymi.
~prymus@prymus.slask.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
To naprawdę znakomity SUV. Świetnie wyposażony, dynamiczny, a zarazem oszczędny. Do tego trzeba jeszcze dodać wysoką jakość wykończenia wnętrza.To wielofunkcyjny samochód na każdą okazję. Tak naprawdę trudno się do czegoś przyczepić. To auto spełnia z nawiązką wszystkie moje wymagania.
~GrzegorzSK
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Przed zakupem hondy wahałem się między CR-V a captivą, stanęło na CR-V i szczerze nie żałuję. Świetny samochód, duży, spokojnie może komfortowo podróżować 5 dorosłych osób. Płaska podłoga, osoba siedząca z tyłu na środku nie musi kombinować co zrobić z nogami.

Usterki Honda CR-V III

Honda CR-V III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rad
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
auto idealne na kopny snieg bezdroza i dziury, naped tylnej osi dziala niezauwazalnie i perfekcyjnie, wysoki komfort jazdy w kazdych warunkach i przy tym ekonomiczny. Testowalem Outlandera, Vitare, subaru forester ostatni byl CR-V i nie zaluje.
Honda CR-V III SUV