Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaro
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Usterka klimatyzacji w pierwszych miesiącach użytkowania. Przy -18 stopniach troszkę wolno się nagrzewa. Żartowałem...
~sair
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
auto w okresie zimowym bardzo wolna sie nagrzewa, na szczescie sa podgrzewane fotele, latem climatronic działa bez zarzutu
~MROE SZ.
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Diesel wiec trzeba poczekac chwile jak sie nagrzeje kilmy jeszcze nie oceniam bo auto mam od stycznia. ale powinno byc ok
~Marcin K
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Honda bardzo szybko się nagrzewa, mam dodatkowo podgrzewane fotele przednie więc jest bardzo szybko ciepło w pupę i plecy :)
~samborski@elmat.lublin.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
nagrzewanie wnętrza w zimie - porażka dojeżdzam do pracy 15 minut i jeszcze jest zimno, za to w lecie klimatyzacja bardzo sprawna
~michał
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
zapomnij o tym aby Ci było ciepło w zimie, jeżeli jeździsz tylko po mieście. Zanim sie nagrzeje - dojedziesz do domu
~Raff
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
W zimie trochę długo się nagrzewa, ale jeśli ma się podgrzewane siedzenia to mozna wytrzymać
~euromarczyk@poczta.onet.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Ja nie narzekam bo jednak podgrzewane siedzenia dużo dają , a dwu strefowa klima jest super.
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Narzekać nie mogę. Klimy nie trzeba używać często. Jedynie przy opadach deszczu, lub przy 4, 5 osobach.
~Kubiasty
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Narazie sprawdzalem tylko klimatyzacje Chlodzi elegancko Zobaczymy jak sie sprawdzi w zime
Honda CR-V III SUV