Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rozczarowany
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Zimą zanim się nagrzeje kabina przejadę 20 km. Dobrze, że są podgrzewane siedzenia bo tyłek marznie na skórze. Latem klima bez zarzutu - chłodzi szybko i wydajnie.
~Tom525@interia.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Tak jak ma być-mało przycisków, wszystko czytelne a przede wszystkim skuteczne. Dmucha zimne od razu, ciepłe po kilku km. Dodatkowe ogrzewanie siedzeń przyda się na chłodne dni.
~jan73
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Bez zarzutów, odparowanie przedniej szyby to 2s. Automatycznie się przełącza po osiągnięciu zadanej temperatury klima się wyłącza. Jest super.
~mechanizator
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
tyl slabo sie nagrzewal zima a w lecie dzieci mialy tam zdecydowanie za cieplo jesli kierowca i pasazer z przodu chcieli miec komfort termiczny.
~taxus
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Również nie będę się żalił. Mam wersję z podgrzewanymi siedzeniami co w zimie jest nader pożyteczne. Dmuchawa grzeje i chłodzi -jak należy.
~Marcin W
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Nie wiem czy czegoś w serwisie nie grzebali, ale ostatnio jakby bardziej było słychać szum wentylatorów - nawet żona stwierdziła, że bardziej słychać...
~Mirek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Mam wrażenie na opcji "auto", że klima włącza się i wyłącza, raz ciepłe raz chłodne powietrze.Takiego zjawiska nie miałem w VW z climatronic´iem
~pnasz
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Wentylacja OK, ogrzewanie zimą bardzo słabe, za słabe na nasz klimat, bardzo wolno się rozgrzewa zimą, potrzeba 15-20 km.
~Waclaw
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Bez zastrzeżeń. Po zadanych warunkach myśli za człowieka i cały czas czuwa utrzymując właściwą temperaturę i ruch powietrza.
~Marcin K
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Dobrze, szyby nie parują nawet jak się jedzie w deszczowy dzień w 5 osób. Przydała by się dodatkowa regulacja nawiewów z przodu.
Honda CR-V III SUV