Lista ocen Honda CR-V IV SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW 2015-2018 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkp
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Honda w ramach gwarancji 3 razy uaktualniała mi system multimedialny z uwagi na trzeszczący system głośnomówiący. Nie działał też czujnik deszczu po zakupie którego oprogramowanie się zawiesiło. Nie ma też Honda systemu dostępnego w Polsce Live Traffic Information pomimo takiej funkcji, co irytuje.
~rhatek
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Brak jakichkolwiek problemów. Raz włączyły mi się czujniki ciśnienia opon. Można to wyzerować samodzielnie. Oczywiście po uprzednim sprawdzeniu ciśnienia opon :)
~Arturross
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
już 2 miesiące po zakupie musiałem jeżdzić z jakimiś pierdołami typu odpadająca osłona szyny fotela pasażera, prawa klapka deski rozdzielczej
~Bolo
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Jeśli chodzi o plastiki naprawdę mogły by być leprze za tą cenę , te są bardzo słabe każde lekkie zarysowanie paznokciem znać.
~Piotrek
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Trudno żeby coś się działo. Ale zestaw audio nie jest super dopracowany chociaż jakość dźwięku jak dla mnie extra
~Adam
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
jedyny drobiazg, to otwierająca się plastikowa osłona czujników pod lusterkiem w środku
~Piotrek.
Przy słabej baterii elektronika trochę świruje bo wymianie wszystko dobrze
~Piotrek.
Przy słabej baterii elektronika trochę świruje bo wymianie wszystko dobrze
~Kamil Michalec
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
66 tys km , zero wykładu finansowego nie mówię tu o serwisie olej itp .
Dziennik kosztów dla Honda CR-V IV SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
8,1