Lista ocen Honda CR-V IV SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW 2015-2018 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rhatek
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu wystarczająco, a nawet komfortowo. Z tyłu dzieci ok. Przy dwóch dużych fotelikach dziecięcych osoba dorosła nie wciśnie między nie ramion. Ja wiem na pewno, że kolejne auto kupię większe, ale myślę, że większość użytkowników uzna, że miejsca jest enough. Plus za możliwość uchylenia siedzeń w tył.
~mkp
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Samochód wygodny dla rodziny ale nie jest to limuzyna. W porównaniu do większego suva jakim wcześniej jeździłem Land Rover Discovery III jest to samochód po prostu mały. Przestrzeń w środku można porównać do osobowej Toyoty Avensis.
~Kamil Michalec
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Siedzialem tylko raz na tylnej kanapie , dużo miejsca , jednanie tylna kanapa mogła by być bardziej pochylona ku górze , bo jest wrażenie jak by się siedziało na taborecie .
~Sawa
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Auto jest ogromne w środku Z tyłu również dużo miejsca plus atut płaskiej podłogi. Bardzo fajne przyciemniane szyby. Możliwość regulacji nawiewu z tyłu.
~hen
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Z przodu przyzwoicie z tyłu mniej wygodnie bo twarda kanapa ale przestrzeni nie brakuje.
~Tadeusz Karwacki
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Fotele powinny być lepsze np: kubełkowe
~Adam
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Duzo miejsca w porównaniu z wymiarami
~Ali
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
To chyba jedyny plus ale i jednocześnie może być minusem
~Cr-v:)
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Przestrzeń, to drugie imię tego auta.
~Bolo
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów.
Honda CR-V IV SUV Facelifting