Lista ocen Honda CR-V IV SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW 2015-2018 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkp
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
W mniejszej cenie można kupić tańsze suvy, jednak jakością często ustępujące Hondzie. Jednak drugi raz za podobną cenę ok. 130-140 tyś zł kupiłbym samochód używany sprawdzony dwuletni z dynamiczniejszym silnikiem.
~Sawa
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Nie jest to auto tanie, ale wydaje mi się że warte swojej ceny. Do poprawy jakość plastików ponieważ się rysują. Po face-liftingu wszystko na plus z wyjątkiem miejsca na kubki
~rhatek
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
No tu już pisałem na początku. Ja nie znalazłem auta z lepszymi parametrami w relacji stosunek jakość/cena. Honda bije wszystkich na rynku.
~pawel
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Dokupiłem nawigację za 2 tyś i nie popełniajcie tego błędu. Navi z google maps jest o wiele lepsza. System connect to też porażka )brak aplikacji)
~Adam
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
5 lat temu kupiłem wersję lifstyle za ok 125000 zł. To nie jest drogo w porównaniu z innymi podobnymi samochodami.
~Arturross
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
jak za taką jakość to moim zdaniem o 40% za wysoka cena - jakość odbiega od legendarnych opowieści o trwałości i jakości hondy
~Cr-v:)
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Stosunek ceny do jakości zastosowanych materiałów i komfortu oceniam bardzo pozytywnie
~Piotrek.
Gdyby nie karoserja było by wyżej no ale niestety
~Piotrek.
Gdyby nie karoserja było by wyżej no ale niestety
~hen
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Nie jest źle, kupiona z rabatem i ubezpieczeniem gratis.
Honda CR-V IV SUV Facelifting