Lista ocen Honda CR-V IV SUV (53) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marti5
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Fotele bardzo wygodne, nie za twarde ani za miękkie. Środek z alcantary, boczki obszyte skórą. Znakomita regulacja odcinka lędźwiowego. Bez zmęczenia pleców można pokonywać bardzo długie odcinki, co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż w poprzednim aucie z powodu problemów z kręgosłupem nie byłem w stanie przejechać nawet 200km. Z tyłu też duży komfort a brak tylnego tunelu jeszcze go dodatkowo powiększa. Niestety środkowe siedzisko na dłuższych...
~TCZY
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Miejsca dla pasażerów jest b.dużo. Szczególnie dla pasażerów drugiego rzędu. Dorośli z tyłu mogą śmiało założyć nogę na nogę. Z przodu też nie jest źle. Na komfort pasażerów z przodu zamontowano dodatkowe poduszeczki na konsoli środkowej dla podparcia kolan. Tylna kanapa składana jednym ruchem ręki z pozycji kabiny oraz z klamek w bagażniku. Ponadto istnieje niewielka możliwość pochylenia tylnej kanapy co poprawia komfort podróży. Bagażnik...
~Daras
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Tu daję zasłużoną piątkę.Z wyjątkiem wcześniej opiywanego ,,problemu,, z siedziskami jak na tej wielkości auto jest naprawde ok.Szeroko otwierające się drzwi i bardzo dobry dostęp.W środku miejsca dużo zarówno dla osób jak i bagażu.Fotele przednie mogłyby się jeszcze trochę dać cofnąć ale i tak nie jest źle
~M
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Dużo miejsca dla dużych ludzi ;-) tylna kanapa z dwustopniową regulacją pochylenia oparcia i do tego fajnie się składa. Bagażnik większy niż w poprzedniku i bez tej bezsensownej półki, która zajmowała tylko miejsce w garażu. Brak tunelu środkowego doceniają pasażerowie tylnej kanapy.
~Jurek
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera jak i 2 pasażerów z tyłu jest naprawdę dużo. Fotele szczególnie z przodu wygodne i długie podróże np. nad morze tj,500 km bez postojów ,nie czując żadnego zmęczenia.Z tyłu nie jeździłem więc o komforcie milczę.
~Rafał
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Przestrzeni jest mnóstwo, nawet jak odsuwam fote kierowcy do samego końca to spokojnie mogę wsiąć na tylną kanapę i nie jest ciasno. ni o to co sobie cenie najbardizzej siada sie na poziomie krzesła, nei ma ucucia wpadania i siedzenie tyłkiem na asfalcie.
~Piotr W.
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Przestrzeń przy mojej masie i wzroście 192/120 jest akurat wystarczająca. Dla mniejszych kierowców będzie doskonała. Regulacja fotela kierowcy jest na tyle duża i wszechstronna, że każdy znajdzie swoją idealną pozycję. Nawet drobne kobiety
~Romano
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Fotel kierowcy i pasażera - duży i wygodny, tylna kanapa obszerna z dużą ilością miejsca na nogi. Na szerokość mieszczą się 3 osoby z tyłu. Podłoga praktycznie płaska (bez tunelu środkowego zabierającego pasażerom miejsce na nogi).
~Tomek
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Przestrzenią przebija każde inne auto w swojej klasie, bez porównania więcej miejsca niż w dużym kombiaku (jeździłem poprzednio Toyotą Avensis Wagon). Bagażnik pomieści 4 osobową rodzinę na każde wakacje.
~w_jezierski
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Porównując przestrzeń na tylnej kanapie z moim poprzednim samochodem (Accord Tourer VII) to w CRVce to przestrzeń jak w klasie business, dodatkowo brak kanału środkowego jest bardzo praktyczny.
Honda CR-V IV SUV