Lista ocen Honda CR-V IV SUV (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~coroner3
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
W normalnym europejskim kraju powinno wypożyczać się auto przed zakupem na kilka dni, żeby je solidnie przetestować - wtedy można było by poznać jego wady i zalety. Ja po 4 miesiącach poznałem tych wad sporo- które dla mnie dyskwalifikują ten samochód. Za ponad 86 tys zakupiłem 4 letnie auto które jest porażką- ale jak ktoś przesiądzie się np. z Lanosa- może być zachwycony ;)))
~marti5
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
W tym segmencie i dla tych aut które brałem pod uwagę (najważniejsza była niezawodność i opinie mechaników na temat silnika), to Honda CR-V miała najlepszy stosunek jakości do ceny. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję, zadzwońcie do p.Oli z Opatówka, bo może się okazać, że są wstanie zaproponować taką ofertę jakiej nie daje nikt w Polsce :-)
~FF
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Za takie pieniądze powinna być lepiej wyciszona - zawieszenie zdecydowanie wymaga poprawy. Komfort niestety w trasie kiepski, choć w aucie jest bardzo przestronnie i wygodnie. Co do lakieru to katastrofa, boję się auta nawoskować żeby nie porysować. Nie wiem czy jest miernik który złapie grubość tego lakieru .. ;-))
~RJ
SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
Miałem wersje Executive - skóry, pełna elektryka, szklany dach, ksenony, etc. W takiej konfiguracji porównywalne auta spośród marek premium są droższe o ponad 100 tys. Większość z nich Hondy mechanicznie nie przewyższa, a czy nawigacja i parę ledów jest warta takich pieniędzy - moim zdaniem nie.
~micko
SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
czy warto dopłacić do x3/xc60/q5? za 5/6 lat ceny tych aut i crv będą pewnie takie same, przeglądy 2 razy droższe, q5 - stare modelowo, sens ma z 3.0tdi, bmv 2.0d - rozrząd od grodzi, stara generacja miała problemy więc..., xc60 - stare modelowo, a problemow tu chyba może być najwiecej... .
~Heineken
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
W tej kategorii rzeczywiście można powiedzieć że honda jest warta swojej ceny - ale uważam też, że trochę przesadzają z cennikiem w Polsce - nie mówiąc już o silnikach diesla - z takimi cenami auto przestaje być atrakcyjne i można przy poziomie 170 tys. zł oglądać się za markami premium.
~Darek
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Auto kupiłem jako 4 letnie. Było z polskiego salonu. Zapłaciłem połowę ceny nowego więc dla mnie stosunek jakości do ceny rewelacja. Na razie nie widzę żadnych inwestycji, które bym musiał planować. Honda ma swoją niezawodność i u mnie przy przebiegu 100 tyś to się potwierdza.
~m_2
SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
W tych pieniądzach ciężko znaleźć coś lepszego. Porównywanie do BWM czy Audi nie ma sensu bo też i pieniądze inne kosztuje choć mechanicznie to pewnie nie gorszy. W swojej klasie najlepszy. materialy wykończeniowe mogły by być lepsze ale wtedy i cena byłaby wyższa
~w_jezierski
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Cena może i nie jest niska, ale SUVy nie należą do tanich aut. Tu dodatkowo wyposażenie w standardzie w poszczególnych wersjach działa sporo na plus. U konkurencji za tak wyposażone auto trzeba dać co najmniej tyle samo, jak nie więcej (nie licząc marek niszowych oczywiście)
Dziennik kosztów dla Honda CR-V IV SUV
8,7
13,3
~Art
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Mitsu, Tojka, Honda - wszystko w miarę porównywalne. To jak dylemat Canon czy Nikon. Wsiądź i poczuj. Ja poczułem się najlepiej właśnie tutaj. Stosunek j/c jest podobny w porównaniu do w/w aut. Honda tania nie jest, ale proporcjonalnie jakość jest zachowana.
Honda CR-V IV SUV