Lista ocen Honda CR-V V (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Nie wiem ... jakość montażu, jakość plastików, spasowanie wszystko jak najbardziej na plus. Nie wiem jak się zachowa za 3-4 lata ... martwi mnie ta skrzynia biegów i "mielenie kamieni" ... aczkolwiek, czytając różne fora wygląda na to, że całkiem sporo użytkowników i-MMD ma ten sam "problem" i jeżdżą. Nie ma powodów póki co, żeby nie wierzyć inżynierom Hondy, którzy mówią, że to nie jest usterka i nie ma się czym przejmować, ale mentalnie...
~Michal
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wszystko zależy od tego czego się oczekiwało. Moje oczekiwania nie były wygórowane, aczkolwiek porównuję ten samochód do VW Arteon. Nie wytrzymuje on tego porównania. Ok inny rodzaj samochodu - ale mimo wszystko wykonanie, ergonomia - nie dojeżdża. W samochodzie za prawie 200k PLN może byłoby się spodziewać lepszych foteli, wyciszenia na dużo wyższym poziomie, klimatyzacji z tyłu, systemu multimedialnego na poziomie, nie mówię 2023, ale...
~tomekoleks
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Honda w wersji elegance kupiona w lutym 2020 r. (przedliftingowa) w cenie 140.000 zł. Obecnie wartość pojazdu zgodnie z tym co ustala ubezpieczyciel nie spada a wręcz przeciwnie rośnie na ostatniej polisie pojazd jest wart 150.000 zł. Przy czym takie wyliczenie wartości jest stosowane przez zdecydowaną większość firm ubezpieczeniowych. W tej sytuacji (wzrost wartości po 2 latach użytkowania) opłacało się kupić auto.
~wojciech_kowzan
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
O jakości nie będę pisał, bo jest ona odczuwalna wizualnie, dotykowo i słuchowo. Poza tym na pokładzie jest bardzo duża ilość nowoczesnych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo - w standardzie !!! Kupiłem na dodatek auto z rabatem 10.000 zł. od ceny katalogowej ze względu na wyprzedaż roku 2018. I dlatego ten stosunek jakości od ceny jest bardzo na "+".
~Łuki
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wg cennika w 2019r wyjściowo model Elegance kosztował ok. 142tys, Na chwilę obecną [10.2021] z tego co widzę w cennikach hondy ten sam model zaczyna się od 161tys pln. Dużo! Takie czasy. Cena z 2019 bardziej adekwatna w stosunku jakość cena. Jeśli ktoś kupił jako nowy jeszcze taniej to uważam że nie ma czego żałować.
~Tom
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Ogólnie jest ok. Boli brak czujników parkowania i kamery cofania w podst. wersji wyposażenia. Za takie pieniądze te systemy powinny być w standardzie. Jakość materiałów na dobrym poziomie. Część plastików jest miękka i dobrej jakości (te w górnej części zabudowy kabiny).
~Witold
SUV 1.5 VTEC TURBO 193KM 142kW
Auto ,,wyważone" jednak cena oczywiście mogłaby być nieco niższa. Ale w porównaniu z autami ,,premium", które miałem ( Mercedes, BMW X5), uważam, że w tym zestawieniu jest OK, bo wykonanie jest porównywalnie a te marki, które wymieniłem kosztują bez mała dwa razy więcej.
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Najlepsza oferta w tym przedziale cenowym. Wielki SUV, w dodatu w wersji hybrydowej. Polecam poczekać na promocje. Mi udało się trafić na 20 tys. rabatu plus 6 tys. w akcesoriach. 135 tys. za w tak wyposażone auto to nie jest wygórowana cena.
~Mariusz
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Tanio nie jest, ale wersja elegance ma kompletnie wystarczające dla mnie minimum wyposażenia. Z resztą w innych markach przy podobnej konfiguracji wychodzi czasami więcej. Natomiast Honda z dużym prawdopodobieństwem odwdzięczy się bezawaryjną eksploatacją.
~Pandrejew
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
W cenie jest 170 000 wersja lifestyle uważam że to dobrze wydane pieniądze jak na hybryde. W tej cenie dostałem chlapacze,bagażnik dachowy,mate bagażnika, listwy progowe,listwa tylna zderzaka,śruby zabezpieczające do felg i pełny zbiornik paliwa