Lista ocen Honda CRX II (46) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzychu-k14
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
mam te auto 3 miesiące i w tym roku miało już wymieniane wszystkie tuleje na nowe po kupnie byłem na przeglądzie i nie miało żadnych luzów a po miesiącu padły mi wszystkie tuleje koszt ok 1000 zł z robocizną (wkładam poliuturenowe podobno mocniejsze) do przeczyszczenia silniczek krokowy, spalone 4 opony innymi autami nie spaliłem nigdy wszystkich opon nawet przednich nie spaliłem, no i teraz mi jeszcze poszedł aparat zapłonowy 290 zł, no i...
~Folklor
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
no to niejest nowe auto zawsze cos moze wypasc ale ja w swojego niemusialem duzo wkladac tylko to co podstawowe : klocki filtry olej i koniec . A i tylko jedna rzecz ktora kazdego zaciekawi crxy lubia przeciekac na tylnia kanape i do bagaznika ale mozna to zrobic w 1 godzine wystarczy kupic cos podobnego do sylikonu samochodowego niepamietam jak to sie nazywa wystaczy uszczelnic tylko tylnie swiatla i w okolicach tylniej klapy przy listwach...
~dj-napster
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Wad raczej nie ma, w tym modelu jedynie norma jest popękany panel nawiewu i popękane zaślepki od włączników el. szyb., może też nie działać linka od pokrętła ciepło/zimno. Poza tym wszystko jest sprawne i nie zauważyłem jakiś uciążliwych awarii. Bable na tylnych błotnikach to standard w Hondach z tamtych lat, wszystko da się naprawić i zabezpieczyć.
~studiowokalisci@wp.pl
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Nie łyka oleju jeździi bez prblemowo jaki kolwiek problem krutki czat na http://www.honda-crx.info/forum/index.php i po sprawi tylko maniacy i fanatycy jeżdżą tymi autami jak jedziesz po mieście to ini użytkownicy zbijają piątki i walą uśmiech rodzina HONDY piękne ;-) Źaden mechanik cie nie ojebi... bo wszystko wytłumaczą ci użytkownicy na forum
~crx 91kw
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
duza moc- słaba zywotnosc przegubów silnik zawsze bierze olej- jezeli ktos mowi ze jego rex nie bierze oleju- kłamie!!! silnik- mało awaryjny- lubi częste zmiany oleju i rozrządu (ja wymieniam olej 1 na rok, pasek rozrządu co 25tys km) mało awaryjny- serio, serio:)
~ARENA51 email:kunta@konto.pl
Coupe 1.6 i 16V 131KM 96kW
jak to w każdym aucie te podstawowe rzeczy co się wymienia na początku, a potem się jeżdzi ;))) ja, jak na razie przejeździłem rok czasu bez rzadnego dodatkowego wkładu finansowego ; ))) oby tak dalej ;)))
~Kras
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Samochód ma już 14 lat więc drobiazgi w stylu podświetlenia przycisku na desce czy różnych stuków się zdarzają. Ogólnie jak na wiek i ostry sposób eksploatacji CRX jest bardzo niezawodny.
~Mariusz90r
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Przełącznik świateł, szyberdach, szyba pasażera, problemy z ładowaniem, zawieszenie, przeguby i sporo innych drobnych irytujących usterek, póki co moje najbardziej awaryjne auto.
~szloser
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
jak za tą frajde z jazdy wypada OK. Nie jest auto dla rodziny. Ryczy , skrzeczy ale jak masz EE8 pod klapą z wlotem i wylotem to nie ma na ciebie bata na codzień
~atena
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
rak ocynku robi swoje, pęcherzyki rdzy na szyberdachu to standard, szyber mi nie działa, dostałam instrukcje jak to zrobić więc nie jest źle