Lista ocen Honda CRX III (32) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr.Z
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
bajka:D zaczyna grzac na po czasie jednej minuty od odpalenia :D aż się sam dziwie :D a po 5 min w aucie jest upał jak na karaibach :D wkońcu przestrzeń do nagrzewania jest nieduża bo jakby nie patrzeć to auto 2 osobowe. Co do schładzania, klimatyzacji nie posiadam, ale ze schładzaniem wnętrza nie ma problemu w upalne dni, bo jak wiadomo del solka ma zdejmowany dach i w upalne dni możemy się rozkoszować wiatrem we włosach i pięknym niebem nad...
~Seru
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Tutaj duuuży plus, w zimę momentalnie mała kabina się nagrzewa, no i te dodatkowe boczne nawiewy na nogi :D na nasze zimy-rewelacja :D a w lato... co tu dużo mówić... ściągam dach i lecę :D świetna sprawa że nie wieje po oczach, delikatnie smyrnie czasem włosy :D co mnie bardzo zaskoczyło to że bez dachu podczas deszczu kiedy jadę to nie zmoknę :D można też bez niczego myć przednią szybę :D
~Przemek (Poznan)
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Wentylacja jest naprawde bardzo dobra , w porównaniu do innych autek i to tych nowych. Nagrzewa sie bardzo szybko i co najwazniejsze MOCNO , w zime naprawde nikt nie powinien narzekac. Klima spotykana rzadko ale mi to nie przeszkadza po co wozic dodatkowe 30kg masy... :D
~ketiw
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
wentylacja na najwyzszym poziomie, po przejechaniu 500m w aucie zaczyna sie robić gorąco a po 1km mamy juz saune i musimy spuszczać szyb na dół, jazda bez dachu jest mozliwa nawet w temp. 10 stopni celcjusza przy maksymalnym odkreceniu kurka ogrzewania :P
~cz
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Tu duzy plus. Bardzo wszechstronne ustawienie nawiewu. Dobrze chłodzi i szybko nagrzewa (można śmiało jeździć ze zdjętym dachem przy temp. ok 8-10 stopni C). Nie mam AC, ale to jest zbędne. Brak kłopotu z parą na szybach.
~Marcin "Hajer" Kudła
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Co do ogrzewania w poprzednim aucie samochód szybciej się nagrzewał wewnątrz, oraz w CRX maksymalny poziom (4) dość słabo "dmucha" ciepłe czy zimne powietrze do środka.
~matti5d
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Bardzo wydajne ogrzewanie z dodatkowym nawiewem na uda w tunelu centralnym. Można podróżować w zimie ze zdjętym dachem i podniesionymi szybami z ogrzewaniem na max :)
~honda lover
Del Sol 1.6 i VTi 160KM 118kW
Można robić hardcore Jesienia (nie polecam) ogrzewanie na 4, szyby zamknięte i bez daszku gwarantuje ze nie przewieje, bardzo szybko sie nagrzewa
~casper-pl
Del Sol 1.6 i VTi 160KM 118kW
Auto \"nagrzewa\" swoje wnętrze całkiem szybko. Przy większych prędkościach niestety troche słychać jak \"świszczą\" uszczelki :)
Dziennik kosztów dla Honda CRX III
~grand87
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Jest ok. Auto dość szybko się nagrzewa.Tutaj duży plus dla targi/ twardego dachu. Sztywny dach jest bardziej szczelny od materiału.