Lista ocen Honda HR-V II SUV Facelifting (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Fotele przednie wygodne, siedziska odpowiedniej długości ( jak dla kierowcy 182 cm wzrostu) również z tyłu siedzi się dobrze, uda są podparte , kanapę tylną można lekko pochylić pod innym kątem. Plus za system Magic Seats choć na razie nic nie przewoziłem z tak złożonymi siedzeniami. Przestrzeń nad głową ze sporym luzem, również na nogi. Przy jeździe z tempomatem można w fotelu rozsiąść się prawie jak w domu. Przy ustawieniu foteli przednich...
~myram1
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Tak jak pisałem wcześniej jest rewelacyjnie. Cała konkurencja wysiada w tym względzie, na czele z CHR od Toyoty. Wszystkie Captury, Mokki, Stoniki i inne wynalazki muszą jeszcze troszkę popracować nad przestronnością wnętrza przy zewnętrznych wymiarach do 4,3 m.
~adamex
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Tu jest poezja, szczególnie dla pasażerów na tylnej kanapie. Mało który samochód tej klasy ma tyle przestrzeni. Wspomniany wcześniej CH-R od Toyoty, to nie może stanąć koło HR-V, że nie wspomnę o takich dziwadłach jak Captur, czy Mocca.
~Sebastian
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Zadziwiający jest stosunek dostępnego miejsca we wnętrzu pojazdu do jego wymiarów zewnętrznych.
~Mirek
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Dużo miejsca. Trzeba usiąść by poczuć bo nie wygląda na tak przestrzenne. Fantastyczny patent ze skladanymi fotelami.
~Alek_113
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
To jest duży atut tego samochodu. Jestem kierowcą ze wzrostem 185 cm, a za mną pasażer nie dotyka mojego oparcia siedzenia.
~marek
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Bardzo funkcjonalny i pojemny samochodzik. Spokojnie może robić jako pierwszy samochód w rodzinie 3 osobowej.
~P.
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu dobrze, ale tam właściwie nie siedzę.
~folex
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Jest bardzo dużo miejsca wewnątrz dla osób przy wzroście 170cm.
Dziennik kosztów dla Honda HR-V II SUV Facelifting
7,3
~piotr
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
bajer z magic z tyłu to super pomysł ale obawiam się że nigdy z tego nie skorzystam.
Honda HR-V II SUV Facelifting