Lista ocen Honda HR-V II SUV Facelifting (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Tak jak pisałem wcześniej zakup tego auta poprzedzony był wieloma godzinami spędzonymi na porównywaniu aut europejskich, koreańskich i japońskich konkurentów i uważam, że za ten pakiet wyposażenia Elegance należy się 5 gwiazdek w tej kategorii. Konkurencja oferowała albo mniej wyposażenia za podobną cenę, albo podobne wyposażenie w wyższej cenie. Trzeba też brać poprawkę na nowe lansowane modele (nowe nisze) , które wymiarami, wielkością...
~P.
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
W 2019 kupiłem go za 115 tys. zł. Wydawał się drogi przy swojej wielkości, ale po 3 latach uważam go za najlepszy z tych co miałem: golf 1, peugeot 205, CC sporting, yaris, honda civic VI, honda civic VIII... Kupiłbym go ponownie bez wahania. Multimedia mogłyby być nowocześniejsze, ale o dziwo android 4 działa wciąż dość sprawnie. Myślę, że w najbliższym czasie zmienię stację multimedialną na nowocześniejszą.
~myram1
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Cena na pierwszy rzut oka może się wydawać wysoka, ale po bliższym zapoznaniu się ze specyfikacją i konfiguracji samochodu od konkurencji z tym samym wyposażeniem okazuje się, że Honda jest po prostu okazją cenową. Honda HR-V w wersji Elegance po lifcie jest samochodem kompletnym, prawie, ponieważ ideałem było by zastosowanie aktywnego tempomatu, takiego jak w Civicu X gen. Ale poza tym jest wszystko.
~adamex
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Myślę, że nigdy nie ma dobrej ceny dla kupującego, zawsze mogło być taniej, ale po analizie konkurencji oraz wyposażenia w podobnych autach, myślę że cena jest adekwatna do wyposażenia w danej cenie. Mimo tego jak byłoby trochę taniej bym się nie pogniewał, dlatego tylko cztery gwiazdki.
~Sebastian
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Lepiej poszukać czegoś u konkurencji, zdecydowanie odradzam zakup tego samochodu. Za 90k możemy dostać lepiej wyposażony i bardziej komfortowy samochód klasy kompakt.
~Jacek
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Zaplacilem za wszystko co auto powinno miec...wiec....cena-nie ma tragedii-jakosc?--
~folex
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Dość drogi, ale bardzo dobrze wyposażony w standardzie.
~Mirosław
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Mogłoby być lepiej jak na kwotę ponad 100 tyś.
~Robotix
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Auto w tej wersji powinno kosztować do 100000 zł.
~Alek_113
Daję 5 mimo wysokiej ceny