Lista ocen Honda HR-V II SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW 2015-2018 (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrej158
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Nieporozumieniem są oklejane pionowe słupki przy drzwiach. Już po odebraniu z salonu zauważyłem, że folia była naddarta - wprawdzie wymieniono mi to w serwisie w ramach gwarancji, ale teraz znowu (tym razem to moja robota) zauważyłem lekkie naddarcie. Czemu tego nie polakierowali?... No i lakier - na błotniku znalazłem już drugi punkcik bez lakieru - może od kamyka? Dziwi mnie tylko, że od razu czarne wyłazi - pomalowali bez podkładu, czy jak?
~Mariusz
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Brak stricte usterek. Niestety obraz ten burzy bardzo słaby lakier (Morpho Blue Pearl). W poprzednim samochodzie - Honda Civic UFO był bardzo miękki i strasznie się rysował. Myślałem, że gorzej już nie może być. Niestety myliłem się. Ten lakier rysuje się chyba nawet jeszcze bardziej. A szkoda bo naprawdę wygląda rewelacyjnie;).
~fin szczecin
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Pierwsza---akcja przywoławcza , sprawdzenie spinki przewodu elektrycznego czy coś , pekała i kable niszczyły się. Druga , nie usunięta , zawsze zimą problem z czujnikami tył , kontrolka mruga lub jadę do przodu a mam sygnał z tyłu przeszkoda
~Literka_m
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Słabe spryskiwacze. Albo ustawiamy żeby dobrze spryskiwały przy małych prędkościach i wtedy przy dużych pryskają w wycieraczki albo ustawiamy na duże prędkości i wtedy jak stoimy to opryskujemy dach. Serwis walczył ale poległ. O drganiach na dwójce juz wspominałem
~Zdzisłąw
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
było kilka napraw drobnych ale jak to w Hondzie , po gwarancji będzie spokój , takie mam doświadczenie z innych pojazdów. Obawiam się że problem ze zgrzytem przy rozruchu będzie powracał
~Rafał
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Cały czas migające czujniki ciśnienia opon (błędy można kasować) mimo prawidłowego ciśnienia. Wskaźnik niskiego poziomu oleju - włącza się bez powodu. Serwis twierdzi że nie ma takiego problemu
~marek
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Przepalanie żarówek,czujniki parkowania zwariowały -naprawa/wymiana czegos w instalacji pomogła,reflektory parujące (zbierąła sie woda),padło poza przeglądami łożysko
~BZ
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Przez rok zero usterek. Natomiast marna jest współpraca z telefonem multimediów i marne same multimedia. Tylko, że mi to jest obojętne akurat.
~Baldini
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Po 18 tysiącach kilometrów wszystko pracuje ok. Jak pisałem wcześniej zaczynają się problemy z rdzą. Sprawa w toku, auto na gwarancji.
Dziennik kosztów dla Honda HR-V II SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
7,4
~Pawel
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
auto szarpało na 2gim biegu i 4. Serwis nie negował problemu ale znaleść usterki nie mogli. Wiec po pół roku auto sprzedałem bo mnie to irytowało ( żony nie)
Honda HR-V II SUV