Lista ocen Honda HR-V II SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW 2015-2018 (38) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrej158
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Na razie nic się nie psuje! Spalanie - wliczam tutaj wszystko - na autostradzie z niezłą prędkością, w korkach po mieście i na trasie - średnia wyszła mi do tej pory 6,15. Komputer oszukuje i podaje (optymista) nieco niższe spalanie, ale nie mam powodów do narzekania. Poprzednia polówka (1,4 litra) spalała na poziomie 6,4 litra/100 km
~S_Mike
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Tu jest dziwna sprawa. Na autostradzie ok 7l/100km, na dłuższej trasie (do 80km/h) wyszło niecałe 5l/100km. Po mieście za wiele nie jeździłem, ale krótki odcinek 3km wyszło spalanie 13l/100km wg. komputera oczywiście. Ale we wszystkich przypadkach mam wrażenie że jednak komputer oszukuje bo tankuje zdecydowanie częściej niż by wychodziło ze średnich.
~hondalegend
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
To trzeba przyznać - auto oszczędne, nawet przy dynamicznej jeździe średnie zużycie paliwa nie przekracza 10 l/100 km. W mieście pali dosyć dużo 8-10 l/100 km, ale na trasie przy seniorskim tempie, prędk max 80 km/godz spalił mi 4,3 l/100 km!
~Mariusz
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Na chwilę obecną praktycznie chodzi tylko o ilość zużywanego paliwa - bardzo dobrze jak na gabaryty i wagę samochodu. Serwis Hondy niestety nie należy do tanich ale z doświadczenia wiem, że prawdopodobnie będę go odwiedzał tylko przy okresowych przeglądach.
~Edek
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Auto ma dopiero przejechane 500 km , ale widać że będzie paliło dużo więcej niż piszą w katalogach , nawet w trybie ekonomicznym. Dodam , że jeżdżę bardzo delikatnie i wątpię żebym uzyskał wyniki z danych producenta.
~Wiechu Z.
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Serwis Hondy, autoryzowany - na znośnym poziomie. Materiały eksploatacyjne na dobrym poziomie, jakościowo i cenowo. Nie szukam niezależnych serwisów, mimo że samochód bez gwarancji. Kupiłem za granicą.
~Zdzisłąw
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
małe zużycie paliwa , poruszając się zgodnie z przepisami . Mniejsze zużycie paliwa czyli ok. 5.0 to przy prędkości 70 km/h i płynna droga
~Mm
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Ten samochód dynamiczny nie jest, ale przynajmniej niewiele pali. Raz nawet na trasie z licznymi ograniczeniami prędkości do 70-tki, udało mi się zejść poniżej 5l/100km.
~AndSzel
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Jak na razie jestem miło zaskoczony spalaniem nowej HR-Vki (jeżdżę w trybie ECON). Co do kosztów napraw czy części to na razie nic nie mogę powiedzieć, bo niczego ne wymianiałem.
~Literka_m
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Zużycie paliwa - niskie. Pozostałe rzeczy trudno mówić po roku ale jeżeli będzie tak jak w innych hondach które miałem, nie będzie problemu.
Honda HR-V II SUV