Lista ocen Honda HR-V II SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW 2015-2018 (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Baldini
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Tutaj ocena na maksa, czyli 5. Autko szybko się nagrzewa. Zimą po 2 kilometrach już czuć, że zaczyna lecieć cieplejsze powietrze. Mam wersję z podgrzewaną przednią szyba, więc 0 skrobania :)) Klima ładnie chłodzi nawet w ponad 30 stopniowych upałach. Szkoda tylko, że nie ma nawiewów dla pasażerów z tyłu, ale jak do pory nikt nie narzekał :)
~S_Mike
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Na razie jeżdżę tylko w trybie ECON więc podobno ma to duży wpływ na klimatyzacje, ale ogólnie jest ok, aczkolwiek włączając inną temperaturę w 1 strefie a inną w 2giej jakoś nie odczuwamy kolosalnej różnicy z wydobywających się wentylatorów. Więc nie wiem czy te 2 strefy w ogóle działają.
~AXH
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Auto klima ma koszmarne oprogramowanie. Huczy jak tornado ale grzeje/chłodzi normalnie... tyle że automat prawie nigdy nie wieje z więcej niż jednego miejsca (mała powierzchnia nawiewu powoduje huk), wystarczy ręcznie przełączyć na 2 punkty i jest trochę lepiej.
~Literka_m
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
bez zarzutów choć z wciśnietym przyciskiem ECONO klimatyzacja w automacie za długo trzyma na obiegu zamknietym. Mam wrażenie, że chce poddusić pasażerów. Wystarczy jednak zrezygnować z trybu ECON a obieg zaraz sie otwiera.
~fin szczecin
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
od pewnego czasu miałem złudzenie że chłodzenie nie działa i na trzecim przeglądzie stwiedzono nieszczelność na przewodzie i czekam na wymianę gwarancyjną przewodu
~andrej158
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Naprawdę wydajne. Tzw. ogrzewanie przedniej szyby to co prawda nadmuch powietrza, ale tak silny, że zaparowanie znika w ciągu kilku sekund. Dodatkowe nawiewy załatwiają widoczność bocznych lusterek.
~Mm
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Mam otwierany dach, więc przewietrzyć auto stojące na słońcu problemem nie jest, ale skuteczność schładzania jest przeciętna, natomiast sama obsługa dotykowego panelu mimo wszystko jest OK.
~michalmacpro
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Ogólnie bardzo dobrze się w tym aucie czuję. Wentylacja na odpowiednim poziomie, odpowiednio sprawnie się nagrzewa. Tak jak napisał poprzednik o klimie można napisać coś więcej jak przyjdą upały :).
~Martinez
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Póki co klimatronik działa bez zarzutów, podczas upałów jest wydajny, zobaczymy, jak będzie zimą. Na pewno brakuje nawiewów na drugi rząd siedzeń, po prostu wolniej się chłodzi.
~Robert
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Za mało kratek wentylacyjnych. Bo jeśli nie ma z tyłu dla pasażerów to z przodu mogły by być większe. Do tego prawa od kierowcy nie jest zamykana (dmucha cały czas)
Honda HR-V II SUV