Lista ocen Honda Jazz III (111)

~vojtek
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Niskie spalanie, zadowalające osiągi jak na samochód tej klasy, jestem w pełni zadowolony. (Silnik)
~dr inż.
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Dynamika dobra na wysokich obrotach elastyczność słaba ale jak na 1.2 może być (bo niskie spalanie) (Silnik)
~sebek
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Ładna sylwetka, wzorowe wykonanie, japońska produkcja, bardzo niskie zużycie paliwa, bardzo praktyczna i pakowna kabina, dynamiczny silnik, po prostu WZOROWY SAMOCHODZIK
~Paweł
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Przed zakupem naszego auta oglądaliśmy różne samochody. Wybraliśmy Hondę Jazz. Po roku użytkowania możemy jedno głośnie powiedzieć spełnia nasze oczekiwania. Polecamy !
~Marcin
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Grube słubki przy przedniej szybie trochę przeszkadzają. (Widoczność)
~maja
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Rewelacja, nawet nie sądziłam, że niepozorne autko może sprawić tak miłą niespodziankę w tym względzie. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~gregruda
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Mogło być tańsze,leczdodatkowy pakiet jaki dostałem zrekompenstował wysokośc ceny. (Stosunek jakość/cena)
~peter68
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
doskonały, samochód zachowuje się przy skręcaniu (szczególnie pod kątem 90 stopni) dużo lepiej niż Ford Ka (Układ jezdny)
~Zibi
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Za w miarę niską cenę bardzo sprawny i sprytny samochodzik. Rewelacyjne rozwiązania powierzni bagażowych. (Stosunek jakość/cena)
~Heniek
Mikrovan 1.5 i 117KM 86kW
Małe duże autko do miasta i poza, wersja USA produkowane w Japonii z automatem.