Lista ocen Honda Jazz III (111)

~Adam
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Mile zaskakuje kierowcę zwłaszcza na początku eksploatacji. Przestrzeń w środku , ładowność , wielkość bagażnika i magic seats. Komfort jazdy godny podkreślenia.
~Henryk B.
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
aranżacja wnętrza i składanie tylnej kanapy jest super Bagażnik taki sam jak w astrze III hatchback czy alfie 157 kombi większy niż w peugeocie 206 kombi. a do tego po złożeniu siedzeń przestrzeń której nikt nie liczy a można dużo przewieść nawet małą torbę i drobiazgi pod tylną kanapą gdy siedzą pasażerowie. Spalanie bardzo niskie o dwa litry mniejsze niż miałem w astrze III też z silnikiem 1,4 tylko że słabszym bo miał 90KM a wielkość...
3,2
~foka
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Niby dobrze ale rzeczy świetne mieszają się ze słabymi. I ogólnie wychodzi średnio.
~keicamm
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Super autko. Zrywne, wielkie w środku, wszędzie się wciśnie, perfekcyjnie wyposażone jak na tą klasę, ekonomiczne i poki co bezawaryjne. Pełna satysfakcja (mimo niewygodnego fotela).
~Zbigniew B.
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Bardzo fajne autko, niedoceniane, nieznane, proponuję jechać dla ciekawości i obejrzeć sobie w salonie a dopiero później porównywać z corsą yarisem punto. Samochód bardzo ekonomiczny bogato wyposażony bez dopłat za lakier metalik ubezpieczenia dostałem w cenie oraz upuścik ;) bardzo dobre wykonanie, plastiki i tapicerka lepsza niż miałem w renacie, super hamulce nie wiem na jakiej podstawie piszą w testach że przeciętne
~Daras
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Prawdę mówiąc jestem pod wrażeniem elastyczności.Jak na taki mały silnik i to benzynowy wspomagacz zmiany biegu (Up Down)każe zmieniać na piątkę przy 1200 obr/min! co stanowi 45-50 km/h.Przyspiesza dość sprawnie i paliwa nie chlepce w nadmiarze.A chyba o to chodzi przy zakupie tego typu auta? (Silnik)
~lordBD
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Miłe i sympatyczne, zgrabne i dynamiczne auto do miasta:) Wszedzień zaparkuje z świateł ruszy jak trzeba - zakręca w miejscu i wygląd zewnętrzny i wewnętrzny pozytywny
~lukasz
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
początkowo byłem sceptyczny i auto kupowałem bardziej po żonę, ale obecnie jestem bardzo zadowolony. Jelsi dla kogoś liczą się walory użytkowe, niezawodność, a przy tym głównie jeździ po mieście to jest to samochód idelany
3,8
~Krzysztof Grajek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Silnik 100 km jest dość dynamiczny. W mieście sprawdza się bez zarzutu, w trasie również. Na autostradzie mógłby sobie radzić lepiej, choć nie można narzekać. Niestety przy prędkości powyżej 120 km/h spalanie drastycznie rośnie. (Silnik)
4,1
~Bedii
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Niestety mimo swojej ceny nie jest to jakiś wybitny samochód. Odpala, jeździ, hamuje i skręca do tego się nie psuje. Wielkim plusem jest przestrzeń w środku, samochód nie duży ale w środku wielki. Niestety powyżej 80 km.h we wnętrzu jest bardzo głośno a nagłe wjechanie w kałuże oznacza brak trakcji i huk wody uderzającej o podłogę czego w innych samochodach ciężko uświadczyć.