Lista ocen Honda Jazz III (69) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~planetaziemia
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
No cóż, samochód z UK. Niedoróbki są i tu i w tych z ChRL. Samochód za mało przejeżdżony. Ale na podstawie wszystkich pozostałych swoich H, nie oczekuję tu żadnego odstępstwa. W tej chwili brak drobiazgów.
~Zadowolona
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Nie ma usterek...W aucie nic nie było robione oprócz wymian oleju:) Myślę o wymianie klocków hamulcowych na przestrzeni najbliższych miesięcy
~Adam
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Niezawodny. Jedynie co wymieniłem to klocki hamulcowe ( Nie było takiej potrzeby ale zawsze to robię wcześniej ) i akumulator ( po 5,5 roku )
~Karol
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Auto nowe więc nie mogę tego wiarygodnie ocenić. Opieram się na opinii innego właściciela Jazza, który twierdzi, że absolutnie nic się nie dzieje.
~Maciek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Nowe auto - niewiele mogę napisać o niezawodności. Uzupełnię to okienko jak pojeżdżę kilka lat, ale coś mi się wydaje że był to dobry zakup.
~indianad
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Wada fabryczna w skrzyni. Trzeba na to zwrócić uwagę przy zakupie. Zaprawki blacharskie. Regularne dbanie o luz zaworowy.
~keicamm
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Wszystko super poza koszmarnie niewygodnym siedziskiem kierowcy. ALe nie wiem czy to usterka, czy \"ten typ tak ma\".
~Jareka
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Trochę irytuje czasami obijający się plastik plastik pod kierownicą - ale niech wszyscy mają tylko takie problemy :)
~Grzegorz
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
w ciągu roku od zakupu (auto używane) przepaliła się jedna żarówka podświetlenia przełącznika klimatyzacji.
Dziennik kosztów dla Honda Jazz III
6,6
~Karol
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Po miesiącu od wyjazdu z salonu rozregulowała się zbieżność. Po korekcji wszystko ok do teraz :)