Lista ocen Honda Legend IV 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW 2006-2012 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krf@vp.pl
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Brakuje systemu audio-video DVD dla pasażerów z tyłu - brak jakiejkolwiek opcji i ciekawego rozwiązania, brak info nt. przebiego do sewisu, brak możliwości ustawienia permanentnego działania świateł mijania, brak menu w języku polskim, słaba mapa nawigacji dla Polski,
~Hubi
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Duuuuzo przyciskow na konsoli.niektorym to przeszkadza mi nie.Lepsze to rozwiazanie niz jedne pokretlo na wszystkie funkcje.Obsluga komputera i nawigacji ok lepiej niz u konkurentow.ale zeby mapy Polski nie bylo to duzy minus. Wygodne fotele.Materialy i spasowanie lux.
~Mirek
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Wszystko dopracowane ( trzeba się trochę przyzwyczaić) miejsce pracy kierowcy bez zarzutu - spasowany na miarę niczego nie brakuje , przełączniki , mareriały , rozmieszczenie najwyższy poziom.
~Jacek
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
wentylacja przednich siedzeń + . Minus daję za ręczne sterowaniem nawiewem - trezba wejśc w meni na wyświetlaczu aby dość do tych opcji. Stworzony aby cały czas jeździć na klimatroniku
~Tomcio
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Jest srednio,duzo przyciskow,brak ekranu dotykowego.Ekran navi ledwo widoczny w sloneczne dni nawet przy maksymalnym rozjasnieniu,fotele wygodne,wnetrze przyjemne,brak schowka na okulary nad głową.
~Kamil
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Kierownica sama h się chowa przy wsiadaniu wysiadaniu fotel ma od cholery ustawień grzanie i chłodzenie wentylacyjne jedziesz 600lm wysiadasz i czujesz się jak po 50 :)
~GREGOR
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
wszystko funkcjonalne, sprawna i wygodna obsługa nawigacji.Bardzo wygodne fotele. Słaba wyściółka podłokietnika, po 100 000 gąbka się ulotniła i teraz trzymam łokieć na desce.
~THEMON
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
To moja kolejna honda więc mogę nie być obiektywny ale dla mnie
~włodarz
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Pierdylion przycisków co powoduje że człowiek musi szukać.
~marek
Tutaj fajnie.