Lista ocen Honda Prelude III 2.0 109KM 80kW 1987-1992 (19)

~Buncu
Coupe 2.0 109KM 80kW
auto warte uwagi! szczególnie polecam dla osób którzy cenią sobie bardzo dobre prowadzenie auta
~KOMUCH
Coupe 2.0 109KM 80kW
groco polecam duzo moich znajomych ma hondy i jak sie onie daba to one dbajo o cibie nie pozwolo ci isc na piechote kiedy bedziesz ich najbardziej potrzebowal
3,3
~skuter
Coupe 2.0 109KM 80kW
silnik bardzo fajny,bardzo elastyczny.dwa gazniki,mogl by byc troszke mocniejszy ale spokojnie daje rade,chetnie wkreca sie na obroty i bardzo je lubi w koncu to japonczyk :))) (Silnik)
~Spajker
Coupe 2.0 109KM 80kW
Generalnie jak silnik jest dobrze wyremontowany lub w dobrym stanie to brak minusów (Silnik)
~jarek
Coupe 2.0 109KM 80kW
Super fura za male pieniadze.Jezdzi sie szybko i przyjemnie i co wazniejsze niezawodnie! Poza tym jezeli porownac wyglad z golfami i innym niemieckim chlamem w tym wieku to jest to zajeb.. fura.Zdecydowanie polecam!
~szpino
Coupe 2.0 109KM 80kW
silniczek pracuje super jak zegarek i przyspieszenie super 10.30 s do 100 (Silnik)
~damos@kki.net.pl
Coupe 2.0 109KM 80kW
Jedynie zimny wymaga nieco lżejszej nogi, jak się nagrzeje to .... poprostu HONDA ! (Silnik)
3,8
~HP3
Coupe 2.0 109KM 80kW
mogła by byc szybsza a tak to dobry samochod jak na swoje lata nawet moge powiedziec ze jeden z lepszych hondy dostepnych dla przecietnych ludzi
4,1
~Luban
Coupe 2.0 109KM 80kW
polecam osobom z charakterem a pozostali niech jeżdzą Escortami
~Błażej z Piotrkowa Tryb.
Coupe 2.0 109KM 80kW
ogólnie jest ok,ale zamiast dwóch gażników mógł by być wtrysk