Lista ocen Honda Stream (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrew
Minivan 2.0 i 4WD 158KM 116kW
Wielki minus za brak 100% climatronic-a , możliwość wybrania funkcji auto, oraz pokrętło ustawiające temperaturę wg skali to jak na taki samochód wpadka koncernu zwłaszcza, iż posiadana przeze mnie wersja była wypuszczana wyłącznie na rynek japoński gdzie climatronic montowano już w latach 80tych. Po za tym nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Paweł
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Tylko dobrze bo słabo chłodzi tył w upalne dni. A plusy? Nagrzewa się szybko i grzeje mocno - mam najszybciej odmarznięty samochód na osiedlu :D Tylko sąsiad popatruje szyderczo na skrobanie szyby - ma Focusa z odmrażaniem przedniej szyby i myśli, że rządzi...
~Batumka!
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Nie mam klimatronica, dlatego może być lepiej. Jednakże klimatyzacja manualna działa bardzo dobrze, chłodzi, spełnia swoją funkcję. Szyby nie parują, a w zimne dni sprawdza się bardzo dobre ogrzewanie. W aucie nie jest duszno. Ustawienia nawiewu działają poprawnie. Wszystko OK
~Grzegorz
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Klima dla mnie idealna, bo nie lubię mrozu,ale przyznam ,że w oplu i toyocie dawało mocniej, ale za to szyby w Hondzie nie parują , a ogrzewanie działa bardzo szybko. Filtr p.pyłkowy łatwy w wymianie. Grzanie tylnej szyby i lusterek bardzo efektywne.
~Fatum7
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
W przeciwieństwie do Civic VII tu klima to już minimalnie bardziej tronic, jako że włącza się sama po wciśnięciu przycisku nawiewu na szybę. Zimą grzeje bardzo dobrze, latem świetnie chlodzi. Mi nic więcej nie potrzeba
~olfork
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Klima bardzo szybka, wystarczy chwila do uzyskania zimnego powietrza. Regulacja nawiewu fantastyczna. Na 20% mocy jest wystarczająco przy większości podróży. Przy nawiewie 100% można puszczać w środku latawce :)
~bartkochanski@gmail.com
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
W lecie chlodzi szybciutenko, szybko odparowuja szyby (klima manualna przod i trzeci rzad siedzen ale bardzo wydajana/nieslyszalana). Czasami przygrzewa za mocna z przodu w drugim rzedzie gorzej, w tylnim jak w tylnim;)
~yasieq
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Działa normalnie, w 15letnim aucie po serwisie klimatyzacji nie trzeba było nic "dobijac" przez kolejne 5 lat a klima chłodziła do końca bdb
~jasiu
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Bardzo dobre nawiewy,szczególnie dodatkowy nawiew na przednią szybę w parę sekund para znika.Klima pięknie działa a ciepełko daje jeszcze lepiej.
~ProfesorW
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Tutaj przeciętnie. Bez większych uwag ani zachwytów. Boczne tylne szyby zimą lubią parować i jest to trudne do usunięcia.