Oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 84KM 62kW 1994-2000

Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 84KM 62kW 1994-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 84KM 62kW 1994-2000

~Marecki
Hyundai Accent I
Super auto dla dwóch osób. hyundai popisał się dobrym wykończeniem i rewelacyjną mechaniką auta. W niewielkim aucie zastosowano bardzo wydajny silnik, przy czym pozostał on oszczędny i niezawodny. Autko posiada bardzo pojemny bagażnik, w którym niejednokrotnie zmieściły się rzeczy pięciu osób jadących pod namioty. Wnętrze jest dość spartańskie, ale przestronne. Zawieszenie stosunkowo wytrzymałe, elektronika bez zakłóceń, brak poważnych...
~Yogi
Hyundai Accent I
Samochód kupiłem jako nowy w 1996. Wersja podstawowa. Nie posiadał nic poza wspomaganiem kierownicy. Jeździłem nim 11 lat przejechałem blisko 170 tyś km. Silnik rewelacja,konstrukcja Mitsubishi 12 zaworów. Nietypowy ale oszczędny, bezawaryjny, całkiem przyzwoite osiągi. Przez cały okres użytkowania posiadał oryginalny wydech. Wymieniłem tylko złącze elastyczne. Po 8 latach (czyt.polskich zimach) zgnił wahacz prawy i musiałem wymienić. Po 150...
~Marek
Hyundai Accent I
Bardzo dobre auto, bezawaryjne w zasadzie, nie licząc serwisu eksploatacyjnego, niskie koszty części zamiennych, oszczędne, jak na swój rozmiar ma bardzo pojemny bagażnik, dobrze się prowadzi zarówno w mieście jak i na trasie. Świetny samochód nawet po 15 latach! Nie wymieniam dopóki nie zajeżdżę :)
~Paweł
Hyundai Accent I
Jeśli ktoś potrzebuje uniwersalnego samochodu to jest to dobry wybór. Pięć osób na pokładzie się pomieści i dojedzie na miejsce. Zmieści się nawet jeszcze bagaż i pies. Ale jeśli ktoś szuka samochodu wyspecjalizowanego to nie jest nim Accent. Do miasta za duży w daleką trasę z rodziną za mały. A może właśnie w tym tkwi jego sekret, że to taki kundel bury co wymusza kompromisy ale wszędzie dojedzie i wszystko wytrzyma.
~jukiaccent hyundai
Hyundai Accent I
Doskonale dopracowny samochód,bezproblemowy jeżeli będę go kiedyś zmieniał to tylko na ten sam model.Ze względu na to ,ze latek mu przybywa a nadal niezawodzi naprawdę nie mam sumienia wymieniać go na inny.
~Mat
Hyundai Accent I
Autko jak najbardziej udane, byłem sceptycznie nastawiony do tej marki, od znajomych słyszałem "nie kupuj koreańczyka". Teraz ich auta włoskie, niemieckie czy francuskie stoją nierzadko z awariami, a mój Hyundai śmiga po całej Europie. Bardzo dobre auto warte swojej ceny.
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
7,9
~Mareckiruless
Hyundai Accent I
Auto jest idealne do miejskiej jazdy i na krótkie wypady poza miasto. Oszczędny i dynamiczny silnik jest niezawodny i pozwala cieszyć się z jazdy. Cena nie odzwierciedla jakości, arto zaopatrzyć sie w ten model. Serwisowanie nie jest drogie a póki co (11 lat) wymagał naprawy tylko eksploatacyjnych rzeczy. Serdecznie polecam.
~marek0895
Hyundai Accent I
Auto cały czas jest eksploatowane, a nie ma z nim poważnych problemów. Całość oceniam na mocną 4.
~Aria
Hyundai Accent I
Auto z duszą jakich teraz się już nie produkuje. Koreańczycy nie wyposażyli go w przepiękną sylwetkę ani rewolucyjne \"bajery\", ale stworzyli auto praktyczne, pojemne i bardzo przyjazne kierowcy.
~optimus
Hyundai Accent I
Jeśli ktoś szuka taniego z niezniszczalnym silnikiem samochodu to jest to oferta dla niego.
Hyundai Accent I Hatchback