Lista ocen Hyundai Accent I Sedan (37) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam/\'1987
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Dwa razy (raz, na szczęście, w garażu, raz niestety w trasie) posłuszeństwa odmówił alternator. To najpoważniejsza awaria, jaka dręczyła Accenta. Zepsuła się też pompka do wspomagania kierownicy, z której zaczął cieknąć olej i pracowała głośniej niż silnik. Kupiłem na szrocie używaną i wymieniłem - było po problemie.
~mirmilasty
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
Byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie ruda! A ta szaleje po aucie jak lis po kurniku. Też bez patologii - poczęstowała się tylko nadkolami i maską, więc nic poważnego (progi całe, podwozie też OK). poza tym w zasadzie bez awarii - ot, zużycie części rzecz ludzka.
~btn
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Nie zanotowałem poważniejszych usterek chociaż powolutku szykuje sie wymiana przegubów w przednich kołach. Niestety tylne nadkola są bardzo podatne na rdze i błyskawicznie są przez nią pożerane!
~accent 94 1.3 12V
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
rok 94 i pieknie pomalowany. Z zewnatrz nie widac zadnej korozji. Jak ktos wejdzie pod spod to prawie progow nie ma. Dziury w nadkolach. Tak to mozliwe! Amorki do wymiany
~Cichy Pabianice
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Jedynie opaska elastyczna wydechu i łączniki stabilizatorów dzięki naszym drogom na ,,najwyższym europejskim poziomie". Sprzęgło uważam za normalny objaw użytkowania auta.
~hondzik@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Łożysko na wałku sprzęgłowym się odzywa (głośna praca szczególnie gdy zimno na zewnątrz). Na razie jeżdzę, choć trzeba pomyśleć o wymianie. No i coś olej jakby zbyt szybko ubywał.
~Marek
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Ten samochód się nie psuje jeśli się o niego dba. Ten samochód się nudzi. Następny samochód to Grandeur/XG z rocznika ok. 2000, już ostrzę sobie zęby.
~XS
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Pasek rozrzadu (po 30tys km) choc zawory przezyly. Zapieczony pierscien na cylindrze (ale dalo sie go jakos odblokowac bez rozbierania silnika)
~Jan
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
No tutaj tylko w zasadzie rdza, żałuję że nie daliśmy tego auta od razu po zakupie do blacharza może jeździł bym nim do dzisiaj.
~tomaszek
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Jak wyżej. Auto nigdy nie zawiodło, nie miało problemów z odpalaniem nawet w największe mrozy ,holu czy lawty w życiu nie widziało
Hyundai Accent I Sedan