Oceny Hyundai Atos II

Oceny Hyundai Atos II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Atos II

~Lelo
Hyundai Atos II
Oj samochód całkiem zgrabny jak na poruszanie sie po dużych miastach jednak wsteczny zle wchodzi i nalezy nieraz kilka razy odsprzeglac skrzynie a i to nieraz nie pomaga by uchronic sie przed lekkim zgrzytem. Dynamika jazdy dosc dobra jak na parametru silnika ale tylko na niskim biegu. Dość przestronnie wśrodku i jak sie potrafi do pakowne autko. Jeszcze jedna sprawa to dgrania kierownicy przy predkości kolo 100 km/h juz przy 110 km/h robi sie...
~emce@mmj.pl
Hyundai Atos II
Zgrabny i oryginalny samochodzik za rozsądną cenę - nie zamieniłbym go na nic innego. DOtychczas nie miałem zaufania do koreańczyków, ale to auto podbudowało moją wiarę w południowokoreański przemysł motoryzacyjny.
~NoNek
Hyundai Atos II
jest to moja pierwsza fura,wiec lepszej jeszcze niemialem.co do dynamiki-potrafi byc ciekawie,moim zdaniem na gazie wyciaga lepiej niz na benzynie
~Piotr78
Hyundai Atos II
Auto ekonomiczne, serwisowane na bieżąco i praktycznie przez 5 lat użytkowania i przejechaniu 70 tyś nie miałem żadnych awarii. Koszty części do wysokich nie należą.
3,3
~jurekw164
Hyundai Atos II
Auto najlepsze z maluchów -serwisy autoryzowane tragedia - praktycznie brak gwarancji na HYUNDAJE
~jurekw164
Hyundai Atos II
Antyreklamą dla firmy HYUNDAI jest serwis, zwłaszcza gwarancyjny, doświadczyłem fikcyjności 3-letniej gwarancji przy arogancji centrum Hyundai
~wpjk
samovhód na gwarancji 4 tydzień w serwisie czeka na wymianę regulatora napięcia
~kwys
Hyundai Atos II
No nie kupiłbym sobie takiego. Cinquecento było po prostu... fajniejsze. I lepiej mi się nim jeździło.
~adamax@hoga.pl
Hyundai Atos II
Super samochód. Dziwi mnie tylko, że ludzie wolą kupować złom z Zachodu.
~lukaszzzz@op.pl
Hyundai Atos II
autko jest warte swojej ceny.gdyby byla klima no i jakis airbag to by bylo super