Lista ocen Hyundai Atos I (188)

2,1
~ss
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
jak tylko skończyła się gwarancja auto zaczęło się psuć: na przemian grubsze naprawy i mniejsze usterki. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!! (chba, że ktoś lubi jeździć po serwisach średnio raz na 2 miesiące) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~Rycho
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
ocena pozytywna nie mam większych zastrzeżeń do tego autka podoba mi się i jak narazie mnie nie zawiodło
3,7
~BaRtEk
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
na wolnych obrotach jest dobrze ale przy wyszych... (Wyciszenie)
~marcinm28@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
To już mój drugi Atos, leję benzynę, jeżdżę od przeglądu do przeglądu bez żadnych problemów. Jedyny mankament to słabe opony, słaba guma wycieraczek i pasków napędowych, które musiałem wymieniać częściej niż przewiduje książka serwisowa. Dużo też traci na wartości.
~Agata
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
raczej miejskie autko. przestronne z atrakcyjnym bagażnikiem jak na tej klasy samochód. bardzo dobry lakier, felgi.
2,9
~rszczepanr@interia.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
gaśnie zaraz po uruchomieniu bez względu na temperaturę otoczenia (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,5
~Janusz / jasiekg1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Poważny feler: przy dużej wilgotności nie odpala, podobnie po wjechaniu w wodę ze sporą prędkością - gaśnie Fabryczne opony - tragedia Samochodzik bardzo fajny do jazdy miejskiej.
3,6
~Matka i gospodyni
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
W porównaniu do innych z tej klasy -można mieć zastrzeżenia, ale jeżdże nim już ponad 5 lat bez ŻADNYCH usterek. Jako drugi samochód w rodzinie - świetny na zkupy i wożenie dzieci do szkoły. Ekonomiczny (pali 5,7 w mieście, w dużych korkach-Warszawa), jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, oprócz "zrobienia" po 4 latach hamulców - jeździ codziennie.
3,5
~SPEC
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Kilkuletnie Atosy można nabyć za rozsądne pieniądze. Jako że jest to najmniejszy WAN na rynku, jest on bardzo dobrą propozycją jako auto miejskie jak też małe auto dostawcze. Jako ciekawostkę podam że udało mi się przewieść zapakowaną kabinę prysznicową razem z brodzikiem 90X90 plus dodatkowa armatura łazienkowa. To wszystko jednym kursem. Klapa z tyłu oczywiście zamknięta. (Stosunek jakość/cena)
~Krzysztof
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Tylne słupki ograniczają nieco widocznośc przy cofaniu (Widoczność)