Lista ocen Hyundai Atos I (188)

4,1
~Bordowy
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
przy 100 zdecydowanie za głosniy, reszta ok, do 100 dynamiczny (Silnik)
~san66
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
po 80 tys nie wymienialem nic oprocz klockow, filtrow i olejow. Czasem go katuje ale dzielnie to znosi.
~tommator
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
fajne miejskie autko za śmieszne pieniądze. jak potrzeba to zabierze całą rodzinę na wakacje. Niezawodne i proste w obsłudze. Moja żona go b. lubiła bo si ę wysoko siedzi i dobrze wsiada. Jedyny mankament to hałaśliwość silnika i cierpnące nogi wysokiego kierowcy na długich trasach. Polecam Hyundaie, teraz mam Lantrę i jest super.
~bartek@ubezpieczyciel.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Trzeba trochę pojeździć zeby to auto polubić. Potem ciężko będzie się z nim rozstać.
3,2
~tashunko
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
większych zastrzeżeń do tego samochodu nie mam, gdybym miał wybierać jeszcze raz napewno bym go wybrał tylko z automatyczną lub manualną skrzynią biegów
~andygoleniow
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Ogólnie polecam autko dla pań i początkujących kierowców. Ewentualnie jako drugie auto w domu, do miasta itp
3,8
~plomozik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
potrafię wyciągnąć z niego sporo (max prędkość jaką jechałem 180 km/h) (Silnik)
4,1
~Jan_z_Warszawy@buziaczek.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Dobrze się prowadzi przyspieszenie 15 s zużycie średnie 6 l / 100 km bagarznik 200l.
~kianek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
nie za piekny ale przy takiej niezawodnosci nie wygląd sie liczy, w pewnym programie oglądaem jakies 2lata temu ze silnik zadziwil konstruktorów, niemogli uwierzyc co osiągneli
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos I
7,2
~zebkoval@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
jestem bardzo zadowolony. teraz dla żony kupiłem drugiego :)))