Lista ocen Hyundai Coupe I (74) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~littlechicken@interia.pl
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
kierowca i pasazer- duuuzo miejsca i wygoda super, a z tylu to niech sie juz martwia:) Kupujac autko brałem pod uwagę żeby było wygodni mi i... mojej pasażerce:):)
~kimsi_3
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
dla kierowcy idealnie nic mi nie brakuje ani niczego nie potrzebuje wiecej... no ale pasażerowie z tyłu troche narzekaja... ale to w końcu coupe i tak ma być!!!
~Graveir
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jak na sportowe coupe - ekstra. Jak na samochód - kiepsko ;) Z przodu mieści się dwóch dużych facetów, z tyłu lepiej wsadzać kobitki do max 1,7m ;)
~wojtek9917
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
jak na takie a la sportowe auto miejsca jest bardzo dużo ! zarówno w kabinie , jak i w bagażniku jest naprawdę okej ! Komfort jazdy świetny
~miralba@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
zaskoczyło mnie to jak obszerny jest ten samochód w środku,z zewnątrz na to nie wygląda.kierowca i pasażer mają bardzo dożo miejsca z tyłu wiadomo coupe.
~Alfar27@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
dla kierowcy i pasażera miejsca jest pod dostatkiem ale gorzej mają osoby siedzące z tyłu 1.60m to maksimum żeby nie przeszkadzała tylna szyba heh.
~findesciele
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem, natomiast tył został zaprojektowany dla osób o średnim wzroście. Bagażnik sporych rozmiarów jak na Coupe.
~rbt2005
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Z przodu jest bardzo wygodnie, a z tyłu to szczerze mówiąc jak na coupe i tak jest sporo miejsca (dwójka 15 latków miała by bardzo wygodnie)
~GBICKI
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
No coz z przodu miejsca jest duzo dla kazdego tyl zas to raczej miejsce dla dzieci lub nieduzych osobnikow heh ale pozatym fotele supper prawie jak rajdowe.
Dziennik kosztów dla Hyundai Coupe I
11,9
10,4
~Zbynio
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Mało miejsca z tyłu-troche nisko, ale kto by tam jeździł :) to nie samochod dla małżeństwa z dwójką dorosłych dzieci, ale dla szalonego 2+0. :)