Lista ocen Hyundai Coupe II (41) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bardzoelokwentny
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
ergonomia:D czy ja wiem tankuje PB 98 za 100zł przejeżdzam około 200km jeżdze dość szybko bo bezprzerwy się spiesze gdzies a to do pracy a to z pracy zawsze się coś znajdzie. ALE KIEDY :) przyjdzie pora gdzie wszyskie sprawy są pozałatwiane to rozkoszuje się spalaniem rzędu 9.9L /100km, Ceny napraw już mówie co wymieniłem i co mnie czeka olej 105zł castrol 10w40, klocki tarcze tył + wszystkie filtry ok 450zł do tego wymiana tego z przeglądem...
~Jay-z
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Jezeli chodzi o koszty paliwa samochod napewno nie jest ekonomiczny! Najlepiej jezeli wystepuje cykl mieszany miasto trasa to wtedy pali 8-9 litrow benzyny. W miescie 10-10,5 l a na trasie 7 l. Natomiast ceny przegladow z tego ci sie orientowalem sa niskie, tak samo jak czesci z ktora zwiazana jest ewenturalna naprawa. Ocena bardzo dobra za cene przegladow/napraw ale przecietna za zucycie paliwa. Daje wiec czworke.
~kiti
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Rewelacyjnie mało pali nawet przy energicznej jeździe, w miescie sprawdza sie super a na trasie jeszcze lepeiej!!!!!!!!!!!! Warto sprowadic sobie autko z Niemiec bo te na alegro sa po przejsciach( zderzenie z dzikiem:)). To auto jest tak tanie a przy tym ma takie osiagi ze jak ktos je sprzedaje znaczy to tylko ze chce sie go pozbyc- jest gdzies haczyk.
~Tomas
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
przy jeździe 90% miasto i od czasu do czasu trasa (200km)cieżko o b.dobre wyniki, jednak najniżej -7,4l w mieście ( po założeniu magnetyzerów-przed-8,2 czasem 8,5), trasa po zamontowaniu magnetyzerów 6,75l, przed 7,4l. Spalanie sprawdzam przy każdym tankowaniu od kiedy jeżdze tą ślicznotką:) Więc podsumowywując jestem z jej diety bardzo zadowolony:)))
~seen
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
mieszane odczucia - posiadam instalacje LPG sekwencyjna - na trasie przy dosyc ostrej jezdzie (140-170 km/h duzo hamowania i przyspieszania gwaltownego) przejechalem na 30 l gazu rowno 240 km czyli wynik bardzo dobry. Po miescie gorzej - czasem 13 l benzyny potrafi zjesc z gazem podobnie - przy spokojnej jezdzie po miescie jakies 12l gazu 11 benzyny
~ARTUR6868
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
SAMOCHOD COUPE O ASPIRACJACH SPORTOWYCH .SPALANIE BARDZO MALE[MIESZKAM W HOLANDII JAKOSC PALIWA SUPER]KONSTRUKCJA SILNIKA JAPONSKA LUBI WYSOKIE OBROTY .CICHY I ELASTYCZNY.KUPILEM BO ZONA MAZYLA O NIM OD KILKU LAT.NIE ZALUJE .ROBI JAKO DRUGI SAMOCHOD 300 KM TYGODNIWO.
~LethalPwnager
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Zużycie paliwa nierewelacyjne, ale silnik 2l musi swoje wypić, w dodatku mam ciężką nogę. Ceny napraw niskie, ceny części również, czasami gorzej z dostępnością, nie wsyzstko jest od ręki, ale ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony tym aspektem.
~Adrian adrian.krakow@interia.pl
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Pali jak smok,w mieście koło 17-18 litrów przy dynamicznej jeździe,w trasie nie wiem. Gazu ok 21-21 litrów,w trasie 13-15.Uważam,że przy takim spożyciu paliwa powinno to być auto dużo dynamiczniejsze... Skrzynia automatyczna pracuje bez zarzutów.
~Therione
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
W jeździe miejskiej auto pali jak smok- po zatankowaniu za 50zł przejeżdża niecałe 100km (średnie spalanie oscyluje w okolicach 11l na 100km). Na szczęście instalacja gazowa może sprawić, że auto dostarczy fajnych doznań.
Dziennik kosztów dla Hyundai Coupe II
8,1
11,4
~Arturrrrossssss1982
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Mam gaz i jestem zadowolony. Miasto 12 l, trasa 10- pali mi średnio 11,5 gaziku więc jestem happy w sumie-ostatnio mialem passat V6 4x4 i tam mi palił 16-17 litrów gazu zawsze a osiągi podobne-tylko miał kozacki start... ;)