Lista ocen Hyundai Coupe II 2.0 i 16V 138KM 101kW 2001-2002 (15)

~Therione
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Jak za tą cenę auto rewelacja! Bardzo fajne w eksploatacji- silnik dość zrywny- cudów nie ma, ale przy zastosowanym przełożeniu skrzyni biegów (dość krótkim) jak na koreańskie auto przystało prowadzi się świetnie.
3,3
~mmax88
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Brzydkie, kiepskie materiały, ale też tanie i dobrze jeździ. Bardzo słaba pozycja za kierownicą, ale frajda z jazdy jest
4,1
~Bardzoelokwentny
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
To auto dla młodych ludzi lubiących zwrócić na siebie uwage. Mina kolegi w bmw 528i 2.8l automat:) 194km (chyba) na światłach bezcenna szlismy równo :) a ja się wybiłem do przodu dociągnełem do 160km/h 4 bieg nie wiem jakby dalej poszedł bo światła były.
4,1
~yacek.2@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
To drugie coupe w mojej karierze, ten jest po prostu b. ładny , szereg wysmakowanych detali , lusterka, błotniki, drzwi bez ram, dwie końcówki wydechu, b. dobre reflektory projektorowe, b.rzadki , wzbudza zainteresowanie (na szczęście nie złodziei). Reasumując: piękne Coupe dla indywidualistów.
~small
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
jestem starszym czlowiekiem cale zycie marzylem o sportowym samochodzie w zyciu mialem 25 sam nigdy sportowego bo rodzina duza bo trzeba czterodrzwiowy zawsze kochalem hultaje jestem ekspertem w ich naprawie i eksploatacji teraz mieszkam w usa i mam dwa coupe jeden z 97 130 tys mil drugi 2003 20tys mil w 2007 wracam do kraju razem z moimi hultajami i to sa moje ostatnie auta w zyciu tym pierwszym zwiedzilem cala ameryke
~seen
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
ciezko wyczuc drania przy cofaniu - slupek boczny bardzo skutecznie utrudnia wyjazd tylem 90´ z parkingu (Widoczność)
~zabojcafinow@buziaczek.pl
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Hmm, po prostu najpiekniejsze auto swiata. Nie mowie tu nawet o tym, ze srednio raz dziennie jak sie zatrzymuje na czerwonym swietle, jakas stuningowana blondyna rzuca mi sie na maske, ale po prostu styslistyka tego samochodu bardzo pozywywnie dziala na moj zmysl estetyczny. Poza tym fantastycznie sie nim jezdzi - dynamiczny, elastyczny, sportowy, czego chciec wiecej
~kamas
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Oryginalne,niezawodne i piękne autko. W porównaniu z golfem to cudo!
~Ptaq
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Szkoda że trzeba nim kręcić wyżej, ale jak to 16v. Podobno to w nich jest normalnością ubytki oleju- nie wycieki. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Hyundai Coupe II 2.0 i 16V 138KM 101kW
8,4
~DEMAGOGES
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
BEZ WĄTPIENIA NIE JEST TO AUTO RODZINNE, ALE JAKO DRUGI SAMOCHÓD REWELACJA.