Lista ocen Hyundai Elantra III (39) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chłystek
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Auto w rodzinie od 4 lat przez 4 lata wymienane olej, klocki i czujnik położenia wału. Przez 4 lata nie wymieniłem nawet końcówek drążków więc trwałość zawieszenia jak i reszty podzespołów na 5+
~mixer
Sedan 1.6 107KM 79kW
Jest to naprawdę dobry samochód. Mocny i ekonomiczny silnik, wygodne i pojemne wnętrze, ciekawy design, szczególnie wnętrza. Jak dla mnie doskonałe auto rodzinne.
~Akada
Sedan 2.0 141KM 104kW
Wygodny, tani samochód. Niestety nie wpadła mi w ręce wersja liftback. Odradzam sedana komuś kto chce przewieźć więcej niż torbę i trampki.
~Przemo
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Mój pierwszy samochód wcześniej tylko pojazdy tzw najlepsze czyli służbowe :) , oby opinie przedmówców nie były przesadzone to będę zadowolony:)
~hadi2
Sedan 2.0 i 16V 143KM 105kW
Autko przyzwoite.Prowadzi się b.dobrze.Jestem niezmiernie zadowolony,ale w zachwyt nie popadam. Polecić mogę, za taką kwotę nic porównywalnego nie zakupiłbym.
~Henry
Sedan 1.6 107KM 79kW
W porównaniu z Nubirą 2.0 Elantra prezentuje o wiele wyższy komfort jazdy. Nawet po przejechaniu 700 km w ciągu dnia nie odczuwa się większego zmęczenia.
~ernest459
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Samochód oceniam bardzo poztywnie, trwały, wygodny jak na te klase i pakowny. Dość bezawaryjny i tani w utrzymaniu
~endrju
Hatchback 1.6 107KM 79kW
ciiiiiiii szaaaaa...., bo jeszcze się wyda i ludziska się przerzucą na koreańce (a wtedy ceny wzrosą i wzosnie popyt u złodziei)
~marek_luc@yahoo.com
Sedan 2.0 141KM 104kW
trzeci hyunday i chetnie kupilym kolejny model elantry, ale podobno na razie nie jest przewidziany na rynek europejski 0 duza szkoda
Dziennik kosztów dla Hyundai Elantra III
5,4
9,5
~kejwik
Sedan 2.0 141KM 104kW
pomimo automatycznej skrzyni biegow, mozna z autka wydusic niezle osiagi, tani tuning