Lista ocen Hyundai Elantra III (39) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daro
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Samochód używam już 2.5 roku i na razie sprawuje się bez zarzutu. Samochód kupiłem w Polsce u dilera skody, który dawał dodatkowa roczną gwarancję. Spalanie przy mojej jeździe na przyzwoitym poziomie. Jedyny wydatek to eksploatacja, Dla rodziny 2+1 idealnie i godny polecenia, zwłaszcza jeśli chodzi o cenę zakupu, która jest o kilka tys. niższa od konkurencji w tym segmencie aut.
~perun
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Fantastyczne, trochę niedoceniane auto z wyższego segmentu. Jakość materiałów i wykonania bardzo dobra. Ogrom miejsca, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Niedrogie części, na razie tylko eksploatacja, ale mam nadzieje, że tak pozostanie. Poprzedni Hyundai 10 lat i 0 poważnych napraw. Idealny dla kogoś, kto szuka auta z wysokiej półki za stosunkowo niewielkie pieniądze.
~Mac
Sedan 1.6 107KM 79kW
Całokształt wypada znakomicie, niezły komfort, mała awaryjność (w zasadzie jak dotąd żadna), właściwości jezdne i dynamika na zadowalającym poziomie. Właściwie powinienem wieszać psy na tym aucie; nienajlepsza opinia Hyundaia wogóle pozwala na zakup naprawdę dobrego auta w świetnej cenie. A niedowiarki niech się wożą super Golfami itp. ;)
~lukiiii87
Hatchback 1.6 107KM 79kW
JAKO MŁODY CZŁOWIEK POLECAM AUTO WSZYSTKIM KTÓRZY CENIĄ SOBIE BEZAWARYJNOŚĆ, EKONOMICZNĄ JAZDĘ, PRZESTRZEŃ I BEZPIECZEŃSTWO. EKSPLOATACJA I CZĘŚCI, TANIE I OGÓLNODOSTĘPNE. AUTO BEZAWARYJNE. ELANTRA MOŻE WYGLĄDA NIEPOZORNIE, ALE GDY TRZEBA POTRAFI POKAZAĆ PAZUR TYGRYSA I UTRZEC NOSA CWANIACZKOM NA ŚWIATŁACH. 107 KM ROBI SWOJE.
~tom
Hatchback 2.0 141KM 104kW
Auto dziwnie zahowuje sie na wodzie i zaden serwis niewie co sie dzieje na suchej drodze dobrze sie prowadzi ale na mokrej znosi ko na prawo jest jakas wada hamulcow ale jeszcze niewiedza jaka testowali go jusz wiela razy i nic nie moga znalesc. A pozatym auto jest elagackie duzo miejsca i duzy kafort jazdy
~Inż.
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Samochód niezawodny, zgrabnie "uszyty". Jestem z niego bardzo zadowolony. Koreańczycy w tamtym okresie mocno podeszli do Japończyków a wręcz w mojej ocenie niektóre japońskie marki przeskoczyli. Jest to po prostu dobry i uczciwy samochód.
~Tadeusz
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
żeby nie karoseria było by super, ale i tak go nie sprzedam bo jest bezawaryjny praktycznie, nie opłaca się go sprzedawać z powodu słabej blachy, jak kupię coś nowszego to oddam tego ciotce lub zostawię na wiosce posłuży na dojazdy do sklepu i po narzędzia
~smiechoo71
Sedan 2.0 141KM 104kW
polecam ten samochod wszystkim,duzy,wygodny,oszczedny,nie rzucajacy sie w oczy,niezle wyciszony oraz co najwazniejsze bezawaryjny,nastepny jaki kupie to tez bedzie hyundai tylko ze troszke wiekszy czyli sonata.
~pruchnikzb@interia.pl
Sedan 1.6 107KM 79kW
Jest to już mój chyba 9 samochód (od 1972 roku) i jest to doskonały samochód do spokojnej jazdy. Sprawuje się dobrze zarówno na autostradzie jak i na polskich drogach lokalnych. Zaletą jest mały promień skrętu.
~Rafał Marek
Sedan 1.6 107KM 79kW
Super auto, pojemne wygodne. Dobra alternatywa dla np 10 - 12 letniego audi A4, komfort podobny, cena podobna, tylko niezawodnośc elantry lepsza (mialem A4 to wiem) no i mamy 3-4 letnie autko a nie 12 letniego strupa.