Lista ocen Hyundai Elantra V Sedan (55)

~limakcki
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Gdybym napisał, że samochód jest doskonały to bym skłamał. Idealna jak dla mnie sylwetka nadwozia w pięknym kolorze czarna perła sprawia, że wiele jestem mu w stanie wybaczyć, fajne prowadzenie, cichutki silnik i niesamowita radość z jazdy (i te oczy ludzi co to za auto), z drugiej strony głośne opony, badziewny schowek i brak rdsu w radiu denerwują. Aleee radio zmienię z czasem na fabryczną nawigację z radiem, opony wymienię na bardziej...
~Elantra1
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Dlaczego piszę opinie po raz drugi o tym aucie? Bo po przejechaniu już 35 tyś km cały czas wsiadam do niego z przyjemnością-wcześniej mi sie to nie zdarzało. po prostu sylwetka auta jest idealna i chyba najładniejsza na rynku (oczywiście subiektywne odczucie). bylem przekonany, że po przejechaniu trasy 3000 km (1500 w jedną i 1500 w drugą) odechce mi się. Hm? Nie odechciało a więcej-jeszcze bardziej polubiłem to autko
~luki1852
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
za te pieniądze-nie ma lepszej oferty-zobaczymy jak z upływem kilometrów. Po 2500 kilometrów podoba mi się coraz bardziej-a ten design mmmmmm pycha. Miło jeździć autem kształtnym, proporcjinalnym i "jakimś". Jakoś tu wszytsko współgra i dobrze wygląda a ja to lubię. Nigdy nie myślałem, że powiem coś takiego o koreańskim aucie-ale Szanowni Państwo to jest teraźniejszość i stan bieżący nie przyszłość-GERMANY UCZCIE SIĘ JAK PORYWAĆ TŁUMY
~Aventinus
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Po kilku latach i prawie 100 tys. zrobionych dieslem przesiadłem się na benzynę. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Owszem dynamika słabsza, ale komfort i kultura pracy silnika, potrafi to nieźle zrekompensować. Bardzo udane i śliczne autko, idealne na polskie drogi
~I-KOSMETYKA Sieradz
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Po przesiadce z Fiata Bravo (1.4 T-Jet 120 KM) to jestem teraz w motoryzacyjnym niebie :-) (Silnik)
~Kamil
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Całokształt na piątkę. Auto niezawodne. Użytkowane przez mnie od pięciu lat. Serwisowane. Przejechane na dziś (08.06.2018 r.) ok 77 tys km. Używane we Wrocławiu. Wiele tras mamy za sobą, m.in. Chorwację i kilka razy w roku Polskie morze jak i góry. Spalanie rewelacyjne. W mieście (Wrocław) latem ok 8 l/100, zimą bliżej 9 l/100. W trasie ok 7 l/100, choć można zejść nawet poniżej 6 l/100. Żadnych usterek i nic nie zapowiada aby takie nastąpiły....
~Dargren
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Podsumowując jestem zadowolony. Wsiadając do \"Eli\" czuję że chciałbym pomknąć w dal przed siebie. Ładny i samochodzik choć i ma swoje niedoskonałości. Ten nieszczęsny RDS, tylna kanapa nie rozkłada się \"na płasko\", nie można w nim przewozić \"gabarytów\", ale to przecież sedan.
~Proxa
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Wszystko napisałem już we wcześniejszych rubryczkach po 15000km i roku zabawy tym samochodem nie mogę o nim powiedzieć nic złego. Zero usterek, spalanie jak tdi. Bardzo przyjemne na trasę i do miasta - jedynie brak RDS w radiu... ale są promocje i za ok 2500 zł mozna w salonie zamontować ori navi z panelem dotykowym itp... może kiedyś się skusze. POLECAM KAŻDEMU ten samochód! :)
~Andrzej My
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Ten samochód to spełnienie moich motoryzacyjnych marzeń - ładny, prosty w obsłudze, godny zaufania. Ma swoje wady o których poniżej, jednakże zalety które również opiszę, powodują że te drobne niedociągnięcia przestają mieć znaczenie.
~Kieziu
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Oceniam łącznie samochód na 5. Duzy plus za wygląd i skrzynie 6-biegowa. Duży bagaznik pozwala na wyjazd na wakacje z całą rodziną. Minusy - radio bez RDS - w samochodzie za 60 tys zł to powinien być standard ale nie jest - w tej chwili mam stacje multimedialną, która jest specjalnie dedykowana do tego modelu. Działa ok. Przyzwyczaiłem sie do samodomykania szyb - tutaj nie ma - taki malutki minusik. Czekam na światła LED - chyba tez od...
Hyundai Elantra V Sedan