Lista ocen Hyundai Elantra VI Sedan Facelifting (10) - Wyciszenie

~Sławomir Karsznia
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Jak na klasę kompakt bardzo dobrze wyciszony samochód. Na autostradzie przy 150 km/h spokojnie można rozmawiać. Chyba największym źródłem hałasu przy tych prędkościach są fabryczne opony Kuhmo, ale nie będę ich teraz wymieniał bo poza tym spisują się dobrze. W mieście i na trasach międzymiastowych super cicho.
~ahugon
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Do 130 km/h jest cicho, potem naturalnie hałas wzrasta wynikający z oporów powietrza i dochodzi też odgłos pracujących opon. Ale nadal jest komfortowa jazda - swobodna rozmowa, radia nie potrzeba nadmiernie podgłośniać.
~loo1
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Na poziomie samochodów premium! Największe zaskoczenie na plus tego samochodu. Zawieszenie chodzi cichutko na wybojach. Słychać tylko trochę opony całoroczne i trochę szumów wokół lusterek, ale tylko przy prędkościach autostradowych.
~Andrzej800
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Bardzo słabo wyciszone nadkola, silnik przeciętnie, szumy opływowe i na dłuższych trasach jest to bardzo męczące. Dlatego napisałem we wstępie, że nie wiem do czego to auto jest.
~Kasjan
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Silnik OK, wyciszenie z nadkoli bardzo słabe, jak na auto za 90 tyś. Kilka dni jeździłem Clio z tego rocznika i nadkola były lepiej wyciszone...
~Bartolini
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Jak na auto tej klasy bardzo dobre wyciszenie. Przy prędkościach powyżej 120km hałas jest odczuwalny, ale nie uciążliwy czy męczący.
~Dfg
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Cichutko fajnie silniczek delikatnie mruczy prawie go nie słychać, opony trochę chuczą (fabryczny montaż)
~PioKor
Do 120 km da się rozmawiać, później trochę trzeba rozmawiać glosniej