Ocena kierowcy - Hyundai Getz

Silnik 1.3 MPI 82KM 60kW
Rok produkcji 2005
Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
boli tylko to tankowanie
lubi wysokie obroty ale nie dławi się, gdy jadę na wysokim biegu przy stosunkowo niskiej prędkości mam porównanie tylko z fiatami ale przyznam szczerze, że w fiatach eleastyczność jest o wiele lepsza
poza wstycznym, który czasami ciężko wchodzi jest dobrze
bez zastrzeżeń
dałem ocenę przecietnie ale nie wiem czy to i tak nie za dobra ocena po pierwsze, widoczność do przodu ograniczone przez przednie słupki po drugie, tylna szyba zbyt mała po trzecie, lusterka zewnętrzne zbyt mocno oddalają, powstaje wrażenie, że pojazd jadący za nami jest daleko a w rzeczywistości jest inaczej
krótko, bez zastrzeżeń
jak wyżej
myślę, że jak na ten segment samochodów to jest bardzo dobrze
dopiero, gdy założyłem zimówki do kabiny zaczeły docierać szumy opon ale przecież to normalne
no i doszliśmy do najgorszego powiem szczerze czytałem wcześniej ludzi, którzy pisali tu swoje opinie i tego własnie się obawiałem przed zakupem tego autka niestety ci którzy piszą, że getz z silnikiem 1,3 pali mnie niż 8 litrów powinni wrócić do podstawówki, żeby podszkolić się w matematyce, mam doświadczenia tylko w jeździe po mieście, za cholerę spalanie nie schodzi poniżej 8,5 litra, a od momentu gdy założyłem opony zimowe wciąga 10 litrów
i tu powiem, że gdy kupowałem getza był to dla mnie najlepszy samochód w tym segmencie, zależało mi na kilku rzeczach, przede wszystkim pojemność bagażnika (conajmniej 250 l), wyposażenie, wykonanie (materiały) oraz cena ( która miała się zamknąć w granicy 45.000) do finału doszły w zasadzie same japończyki (micra, colt, ignis, jazz) i getz, przy którym skorzystałem z dobrej promocji i kupiłem autko za 42.000, które przed promocją kosztowało 46.250
brak
jak narazie bez awarii ale tak chyba powinno być w każdym samochodzie, który ma 6 miesięcy i taki przebieg chociaż wiem, że niektóre marki mają inaczej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 MPI 82KM 60kW [l/100km]

8,2