Lista ocen Hyundai H200 (45)

4,1
~PK
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
BARDZO DOBRE AUTKO W POLSCE NIEDOCENIONE.LEPSZE OD WIELU W TEJ KLASIE.
3,7
~Kris
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
auto przyjemne za rozsodna cene wymaga przyzwyczajenia mozna go polubic ja uzytkuje go w Holandii i jest tu ich mnostwo w Polsce nie widzial
~Tomasz
Wspaniałe auto, Vito czy T4 nie ma szans. P.S. Hyundaie mają silniki mitsubishi
2,5
~plajzer adam_plajzer@op.pl
Minivan 2.5 TCi 101KM 74kW
Nie polecam zastanówcie się kilka razy zanim kupicie!!!!! ja chcę się pozbyć za psie pieniądze nigdy więcej!!! nie rubcie tego błędu co ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a serwis lepie omijać z daleka i tak nic nie wjedzą!!!!!!
3,5
~bogdan1803
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Zalety tego samochodu, to niska cena zakupu, stosunkowo niedrogie części, i dobry silnik
~wadim
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
polecam to autko mialem 5szt t-4, mastera i kilka sprinterow i jezeli bede znow kupowal jakiegos dostawczaka to tylko hyundai
~markos
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Fajne auto, za rozsądne pieniądze, auto pięciosobowe a jeszcze można 1 tonę załadować, to duży plus a zarazem minus, bo na pusto trochę skacze, lepiej jeździ obciążony
~mic_hau
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Rewelacyjny Samochód posiadam wersje 5 osobową plus ładunek do 1300 kg z 2000 roku ... mam go prawie rok i nic, żadnych problemów ..... wymieniłem jedynie olej i filtry .... a miałem już nowiutkiego renaulta Trafica i Mercedesa Vito ..... a okazało się że koreańczyk przebija wszystkie auta w tej klasie i proszę znależć samochód w tej klasie z tak starannym wykończeniem wnętrza ... prawie jak osobówka .... polecam gorąco ......i to za... (Silnik)
~Robert Bilski
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Jedyna jego wada to że czasem nie wchodzi trzeci bieg. (Skrzynia biegów)
~andy08@gazeta.pl
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
samochód ok polecam ale z orginalnym przebiegiem nawet dużym.PO1 50 tys przebiegu tylko drobne naprawy.Rozrząd 300 zł części niedrogie i dostępne.bez obciążenia podskakuje.Wygodny na długich trasach