Oceny Hyundai i20 I Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW 2008-2012

Hyundai i20 I Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW 2008-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai i20 I Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW 2008-2012

~Kurel
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Auto na prawde bardzo fajne, ergonomiczne, fajnie sie siedzi za kierownica (dobra pozycja) bardzo dobry silnik tani w urzymaniu, na lnacuszku rozrzadu, nic tylko wymieniam olej filtry i jezdze, przejechalem od zakupu juz 90 tys, jezdze 3 lata, spalanie bardzo dobre po miescie smialo 7 litrow na klimie w Wawie (korki) w trasie 5.8 zszedlem, 90km/h do 100 bardzo dobre wyniki. Godny polecnia silnik 1.4 100KM, inne poprostu Hyundajowe "nie idą"......
~Jurek
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Jezdze od nowosci, poki co nie narzekam, auto spisuje sie mega dobrze w miesce ale i po za miasto mozna smialo wyjechac, bagaznik sporawy, mozna zapakowac teściową ... ogolnie kultura pracy spoko cichy, 100koni mocy w sam raz, bez strachu mozna kogos wyprzedzic, bo silniki 1.0 i 1.2 hjundaja to porazka powolne muly, co ostanio robilem to jedynie sworznie i laczniki tak to nic sie nie psuje poki co;-) z czystym sumieniem moge polecic
~Jolanta
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
bardzo mile zaskoczenie jezdzilam wczesniej corsa z silnikiem 1.2 to ledwo sie odpychalam ;) tutaj 1.4 prosty silnik z 100 kucykami i chociaz nie boje sie wyprzedzic kogos na drodze, albo "uciec" gdzies przed kolizja z nie swojej winy ;) nawet sie fajnie zbiera, pali po miescie 6.5 litra
~wondernaut
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Przyjemne auto. Użytkowałem je przez rok, nie miałem większych zastrzeżeń co do właściwości jezdnych albo awaryjności mechaniki. W zasadzie jedyny, ale istotny, mankament to podatność blach na rdzewienie. Ruda dopadła i moje auto - przy klamkach i na klapie tylnej. Plusy: dobry stosunek ceny do jakości, dość wygodne, niskie spalanie Minusy: podatność na rdzę
~sti
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Auto wygodne, w miarę przestronne. Niezbyt dużo pali, niezawodne. Jednak zestopniowanie skrzyni biegów jest koszmarne. Do tego auto nie rusza płynnie, albo sie dławi, albo wyje na wysokich obrotach. Dodam, że że jeżdzę już 25 lat ... więc to nie jest kwestia umiejętności.
~Bożena
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Jestem w posiadaniu i20 od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że konkurencja wypada blado, a porównywałem Fabię, Clio, Punto i Corsę. Takiego upustu, gwarancji 3x5lat i wyposażenia w wersji Style za 56 400 zł u innych nie dostanę.
Dziennik kosztów dla Hyundai i20 I Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
6,6
~leon
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
dobre auto za przyzwoite koszty eksploatacji polecam
~Lemkus
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
auto godne polecenia, malo awaryjne, nie pali duzo bo po miescie takim jak Wawa w korkach pali ok 7 litrow na 100 kilometrow, wporzadku ergonomia, fajne wykonczenie.
~Rex
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
jezdze od nowosci, i jestem zadowlony bo 100KM mocy na taka bryle to w sam raz, silnik na lancuchu malo awaryjnyy, malo pali
4,1
~thymus1
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Miłe auto o neutralnej, dość skromnej sylwetce. Dobry silnik, dobre wykonanie...Z pewnością nie jest to limuzyna...nie jest to też wóz sportowy...to po prostu dobry samochód.
Hyundai i20 I Hatchback 5d