Lista ocen Hyundai i20 III (10) - Karoseria

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hubert
Hatchback N 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Co prawda nie mam problemów z karoserią po roku, ale nie spodziewam się, że tak będzie zawsze. Skośnoocy producenci raczej nie słyną z dobrych karoserii w swoich samochodach. Dodatkowo Hyundai wymaga badania karoserii co roku w ASO, aby zachować na nią gwarancje.
~lechu666
Hatchback 1.2 MPI 84KM 62kW
Wszystko fajnie i ładnie, choć muszę mocno walnąć klapą żeby zamknąć bagaznik - nie wiem czy wszystkie egzemplarze tak mają, czy to cecha osobnicza. No i otwieranie bagażnika nad zderzakiem jest nieprzyjemne w zimie (de facto musisz włożyć łapę w śnieg leżący na zderzaku)
~RobertBydzia
Hatchback 1.2 MPI 84KM 62kW
Całkowicie bez zastrzeżeń do karoserii. Wnętrze bardzo ponure i plastikowe - mi się nie podoba. Jakość plastików jest przyzwoita, nie uginają się pod naciskiem palców (jak w Suzuki) natomiast są twarde jak skała.
~Zadowolony właściciel
Hatchback 1.2 MPI 84KM 62kW
Wersja po liftingu ewidentnie zyskała na urodzie. Deklarowany okres gwarancji na lakier daje nadzieję, że nie będzie z tym najgorzej. Na razie w wersji Brass Metalic prezentuje się bardzo atrakcyjnie
~Marek
Hatchback 1.0 T-GDI 100KM 74kW
bez zastrzeżeń. Wygląd to sprawa gustu. Dla mnie przód jest super, BARDZO ładne auto. Z tyłu gorzej, 5 z minusem.
~Paweł
Hatchback 1.2 MPI 84KM 62kW
Wszystko ok, auto wygląda specyficznie - mam uwagi do dziwnego tyłu ale ogólnie jest dobrze. Najlepiej wygląda w N-ce albo N-line :)
~MiM
Hatchback 1.2 MPI 84KM 62kW
Miękki lakier i dość łatwo się rysuje, ale niestety to wada wszystkich nowych samochodów
~Daxik
Hatchback 1.2 MPI 84KM 62kW
Kształt agresywny, ale przyjemny dla oka.
~a.T.
niepotrzebne kanty