Lista ocen Hyundai i30 I CW Facelifting (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Za te pieniądze nie byłem w stanie kupić auta tej wielkości z takim wyposażeniem w takim roczniku (32 tys PLn za 2- latka z 60 tys km - wyposazeniem ze średniej półki - ABS, ESP, klimatyzacja, sterowanie z kierownicy, przednie elektryczne szyby, odtwarzac MP3 i USB). Jedynie dokupiłem za 160 zł podłokietnik kierowcy oraz za drugie 160 zl zestaw głośnomówiący.
~MarcinK
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
Ma swoje wady ale bez przesady za ta cenę praktyczne ekonomiczne auto nie przekombinowane wysokie zawieszenie elastyczne pojemne bagażnik wystarczający tanie części prosta konstrukcja
~Kris
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Kupiłem za 3/4 wyjściowej ceny, więc doskonale (np. za VW w podobnym standardzie chcieli wtedy o 60% więcej!). Porównując z ceną wyjściową salonową - mogło by być lepiej.
~balzac
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jeżeli oceniamy samochody nowe, to na pewno i30CW oferuje sporo za rozsądne pieniądze. Trudno znaleźć inny samochód, który za podobne pieniądze będzie sprawował się tak dobrze.
~Karol
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Za te pieniądze nie kupi się auta z 1600 pojemnością i 126 KM i tak bogatym wyposażeniem Samochód doskonale wykonany i bardzo dobre materiały
~sub
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Za takie pieniądzę wesja Comfort z doposażeniem prezentuje się bardzo ciekawie, co do materiałów i wykonania nic nie można zarzucić
~pawel s
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
jak najbardziej za.. 1,5 roczny model za 36000 z gwarancja to dobra oferta. No i 10 poduszek ..
~new
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
na razie ok zobaczymy co będzie dalej i to zdecyduje czy kolejny mój samochód będzie marki Hyundai.
~Krzysztof
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
auto warte swoich pieniędzy praktycznie w każdym przedziale cenowym
~Mariusz
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
Za tę cenę nic lepszego i bardziej niezawodnego się nie kupi.
Hyundai i30 I CW Facelifting