Oceny Hyundai i30 I CW Facelifting

Oceny Hyundai i30 I CW Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai i30 I CW Facelifting

~Marcin
Hyundai i30 I
Kupiłem autko w Chemitz za €4500. Bezwypadkowy. Jestem drugim właścicielem. Przebieg 150 000, 6 biegów, tempomat, podgrzewane siedzenia z przodu, skóra na siedzeniach,czujniki parkowania... Ma dużo miejsca w środku. Wygodne autko. Zrobiłem nim dopiero 5000 km przez 5 miesięcy ale jestem bardzo zadowolony.
~Rafał
CW Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Hyundai i30 I
Samochód posiadam od lilku miesięcy. Silnik 1.4 nie jest tak oszczędny jak myślałem. Na plus jednak jest jego elastyczność. Gdybym miał kupować jeszcze raz auto to pewnie byłby to i30 CW ale raczej z silnikiem 1.6
~Andrzej
Hyundai i30 I
Na pewno nie jest to najlepszy kompakt ale kupowałem to jakie drugie auto na lokalne jazdy. Zdecydowałem się patrząc się na cenę do wyposazenia i do rocznika (kupilem 2 latka). Dobry silnik CRDI, duzo miejsca, bardzo dobre wyposazenie jak na kompakta. Natomiast widać "oszczednosc" w produkcji auta - slabe wygluszenie oraz cienkie (na razie nie rdzewiejace) blachy.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I CW Facelifting
5,8
9,2
~balzac
Hyundai i30 I
Samochód można śmiało uznać za udany. Wszystko działa sprawnie, wygląda nienajgorzej, jest bardzo ekonomiczny i nie wymaga napraw. Zapewnia wygodne podróżowanie dla 5 osób na średnio długich trasach.
~toom
CW Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Hyundai i30 I
w sumie auto poprawne, jednak nie należy spodziewać się nie wiadomo czego, na początku z racji czułego hamulca i sprzęgła wymaga od kierowcy większego przyzwyczajenia, dosyć dobre materiały w środku, ergonomia i duża przestrzeń dla pasażerów, jak na to co oferuje za taką cenę nie jest źle. Ciężko powiedzieć czy kupiłbym ten model jeszcze raz możliwe że tak
~marian_wierny_kibic
Hyundai i30 I
Za te pieniądze niczego lepszego na pewno się nie kupi. Niedowiarkom proponuję przyjrzeć się dokładnie wszystkim elementom wyposażenia Hyundaia i konkurencji. Hyundai przewyższa ja pod wieloma względami.
~sub
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Hyundai i30 I
Jeśli ktoś szuka auto do poruszania się zarazem po mieście i trasie to może znaleźć w I30 to czego szuka, bo za rozsądne pieniądze dostaje ekonomiczny samochód na benzynę, nieźle wykończony i z dużą przestrzenią w środku jak 4,5 m auto i dość zwrotny jak na swoje rozmiary, zawsze znajdą się jakieś niedoróbki, ale które auto ich tak naprawdę nie ma
~Mariusz
Hyundai i30 I
Rewelacyjne rodzinne auto. Nigdy nie zawiódł. Silnik bezproblemowy, oszczędny i zrywny. Nic się tam nie psuje. Po prostu lejesz i jeździsz.
~MarcinK
Hyundai i30 I
Nie jest to jakość wykonania jak w BMW czy mercedes ale i cena jest inna dlatego 5 wersja 116km bez Dpf
~dzikkero320
Hyundai i30 I
Ogólnie auto oceniam bardzo dobrze, komfort na przyzwoitym poziomie, czasem troszkę trzeszczy, plastiki niskiej jakości, aczkolwiek niezawodne i tanie w eksploatacji.
Hyundai i30 I CW Facelifting