Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback 1.6 126KM 93kW 2007-2012 (75)

~Kris_99
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Uważam, że za ta cenę i dodatki (ja przym mam wer. COMFORT) jestem zadowolony z autka. CO prawda dopiero za mną 11 tys km ale mogę pwoiedziec wiele. Prowadzi sie super, załozyłem czujniki cofania i nie martwię sie że zóna nie wceluje w lukę do parkowania. Jest ok. Jakoś wykonania auta zarówno patrząc z zewnątrz jak i w środek jest naprawde na b.dobrym poziomie.
~Tomek_BB
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Mimo pewnych minimalnych uchybień, jest to bardzo przemyślana konstrukcja. Dla rodziny z dziećmi wersja hatchback może się okazać zbyt skromna jak chodzi o pojemność bagażnika, wtedy polecam wersję CW, szczególnie z dieslem 115KM.
~marqin
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Bardzo dobre auto, używam go jako służbowego i nie ma żadnych kłopotów. Jestem przyzwyczajony do większych (i starszych) aut (prywatnie), i30 nie można nic poważnego zarzucić. Prywatnie nie kupiłbym go, gdyż potrzebuje większego auta (m.in. bagażnik), ale do firmy jak najbardziej.
~Meteo69
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Auto z jedną wadą(wyciszenie - dotyczy silników benzynowych)i z wieloma zaletami, z których pierwsza to cena.
2,7
~Mirek
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Przeciętny, nieźle zaprojektowany, gorzej wykonany samochód. Słabej jakości orginalne części.
3,8
~kammbel
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Auto do bólu poprawne i "zwykłe", nie rzucające się w oczy, nie posiadające jakichś super bajerów technicznych. Bardzo praktyczne i proste w obsłudze. Nie jeździ się nim jak z "duszą na ramieniu", nie sprawia problemów w parkowaniu, w podróżowaniu również przyjemny
~bili74
Hatchback 1.6 126KM 93kW
cena czyni cuda, 1.6 126 koni za 50 000 zł to mnie skusiło , w sumie szukałem samochodu własnie w tej cenie, dobre ubezpieczenie i ... mamy cie i30 to samochod jednak raczej przecietny , taka słaba czwórka. pewnie tez trzeba liczyc sie z tym iz jest to tylko kompakt, tani kompakt, na zachodzie dla biednego Kowalskiego, dla nas pewnie jakis luksus, stad oczekiwania komfortu , ktorego tu nigdy nie bedzie.
~Jester
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Wygodne auto dla małej rodziny z dobrymi osiągami i ładną stylistyką (kwestia indywidualna i rzecz gustu), przytulnym wnętrzem zwłaszcza o zmroku, kiedy niebieskie podświetlenie zegarów z czerwoną wskazówką tworzy miły nastrój. Przestrzeń bagażowa łatwa do załadunku z uwzględnieniem składanej kanapy, która po złożeniu tworzy płaską powierzchnię.
~SAINT :)
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Myślę, że to bardzo udany model. Tylko ten silnik troche za głośny.
~Tadeusz
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Biorąc pod uwagę cenę zakupu oraz koszty utrzymania i warunki gwarancji (5 lat) trudno znaleźć lepszą propozycję w klasie kompaktów. Jest to samochód bez większych wad, ale też niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia. W końcu to tylko kompakt
Hyundai i30 I Hatchback