Lista ocen Hyundai i30 II Hatchback 5d (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Lesik
Hatchback 5d 1.6 MPI 120KM 88kW
Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony masę fajnych schowków, wygodne fotele i dobra ich regulacja wraz z kierownicą, wielofunkcyjna kierownica, duże lusterka sterowane elektryczne itp. Ale z drugiej strony, klawiszologia do sterowania z radia przeczy ergonomii, bo po menu radia/telefonu nie można się poruszać za pomocą kierownicy (klawiszami góra/dół), bo one od razu zmieniają stację radia! Masakra. W tym celu trzeba się wychylić i...
~rafal.api
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto wykonane bardzo solidnie, nic do zarzucenia. Materiały pierwsza klasa, aż się chce dotykać. Siedzenia bardzo komfortowe. Dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Jedyna rzecz to, że kieszenie w oparciach przednich siedzeń oraz kieszenie w tylnych drzwiach dostępne są dopiero od wersji komfort.
~sin34
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
Optymalna i dość elegancko jak na ten segment wykonana konsola oraz wszelkie niezbędne przełączniki. Nie mam się do czego przyczepić poza twardymi i dość łatwymi do zarysowania plastykami zaserwowanymi za fotelami przednimi oraz na niższych partiach konsoli przedniej.
~Skk
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Układ przełączników, sterowanie - intuicyjne, schowki w drzwiach mieszczą wszelkie butelki, spory schowek przed pasażerem, praktyczny schowek na okulary, podłokietnik przedni powinien być dłuższy
~Tomek A,
Hatchback 5d 1.6 MPI 120KM 88kW
w srodku pieknie. fotele bardzo wygodne, pulpit wykonany czytelnie, intuicyjnie, przyciski na kierownicy dobrze rozmieszczone. na plus:)
~Mirgor
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
albo wygodna pozycja za kierownicą, albo wszystko w zasięgu ręki i wzroku - przynajmniej pryz mojej posturze
~użytkownik
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Świetny intuicyjny kokpit. Mnóstwo schowków + dwa gniazda zapalniczki z przodu. Rewelacja
~Tomasz B.
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
Przydałby się dodatkowy mały mini-schowek na kartę parkingową, ale znalazłem juz miejsce na to w drzwiach.
~rheed
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
Na piatke. Polecam dokupienie podlokietnika z przodu oraz uleprzonej multifunkcyjnej kierownicy.
~Praktis
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Tutaj dałbym dwie gwiazdki więcej, absolutnie wszystko na swoim miejscu.
Hyundai i30 II Hatchback 5d