Oceny Hyundai i30 II Wagon Facelifting

Najnowsze oceny Hyundai i30 II Wagon Facelifting

~Szkoda że go sprzedałem
Wagon Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Hyundai i30 II
Polecam że względów pojemności bagażnika i dodatkowych skrytek. Miłe zaskakują skrytki w drzwiach gdzie sporo się mieści, jak i miejsce pod konsolą radia i podłokietniku. Polecam szczególnie dla osób szukających sporej pojemności w połączeniu z kosztami utrzymania na poziomie opla corsa dwójki
~Eko
Wagon Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Hyundai i30 II
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i30 przesiadłem się z astry lll i mósze przyznać super nie jest nudno w środku wygodni e więcej miejsca niż w asteriksie wygodniejsze fotele natomiast silnik jako tako cichutki ale mułowaty ale pali nie wiele
~AB
Wagon Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Hyundai i30 II
Po prawie 2 latach użytkowania jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Gdybym mógł cofnąć się w czasie - kupiłbym go ponownie (choć może z trochę bogatszym wyposażeniem - z automatyczna klimatyzacją i tempomatem).
~s_s_
Wagon Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Hyundai i30 II
Bardzo dobry samochód. Bezawaryjny. Jedyny minus to niezbyt wygodne /dla mnie/ fotele, tzn. zbyt miękkie. Ocena 5 gwiazdek na tle konkurentów w tym segmencie (kompakt kombi 70 tys zł)
~Spoku
Wagon Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Hyundai i30 II
Jestem bardzo wysoką osobą mam 202cm i mieszczę się bez problemu, nad głową sporo miejsca wolnego. Polecam osobom wysokim (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~dami
Wagon Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
~Mateusz
Wagon Facelifting 1.4 CRDi 90KM 66kW
Hyundai i30 II
Jak na tak małą pojemność i 6 biegową skrzynię radzi sobie doskonale. (Silnik)
~Lutek89
Wagon Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Hyundai i30 II
Jesli go wysoko krecimy, zbiera sie bardzo ladnie. Powyzej 4000 obrotow/min. zaczyna troche buczec. (Silnik)
Hyundai i30 II Wagon Facelifting