Lista ocen Hyundai i30 II Wagon (38)

~Pekki
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Samochód kupiłem jako służbowy. Zastanawiałem się nad wieloma producentami i modelami ale wybrałem i30 SW. Z samochodu jestem bardzo zadowolony. W ciągu roku przejechałem 45 000 km i nie przydarzyła mi się żadna usterka - nawet żarówka
~jarek
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Bardzo dobry samochodzik. bezawaryjny, mało pali ON , kupiłem go , bo po psującym się poprzednim aucie chciałęm , auto nowe ,liczyłem też na bezawaryjność, nie zawiodłem się . Oczywiście nie jest to auto moich marzeń, ale rekompensuje niezawodnoścoią i niskimi kosztami eksploatacji.Godne polecenia
~hiphoholik
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Bardzo fajny samochód, jeżdżę nim dość krótko ale nie jest to mój pierwszy samochód .
~Michał89
Wagon 1.4 CVVT 100KM 74kW
Auto po 2 latach użytkowania oceniam na -5. Silnik 1.4 nie jest demonem prędkości. Ale dzięki 6-cio biegowej skrzyni można podróżować przyjemnie do 140km/h we względnej ciszy. Jak dla mnie brakuje schowków np. w drzwiach tylnych. Po roku przepaliły mi się 3 ledy. Z usterek jedynie wymieniałem poduszki pod amortyzatorami przednimi. Spalanie waha się od 6,3 do 7,1PB. W zależności od warunków atmosferycznych i stylu jazdy. Mi średnio spala ok....
2,7
~Ravello
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Dziwią mnie wysokie opinie tego modelu, To głośne auto zrobione z puszek, podobnie zresztą jak niższe modele (jeździłem i10 oraz i20) W porównaniu do np. Focusa to przepaść. Jazda po mieście ok tego tak się nie odczuwa ale autostrada to nie miejsce dla tego auta. Jakość.. wnętrze obleci mieści się w trendach, niezawodność szału nie ma - na gwarancji skrzynia (ponoć norma - zapytajcie w serwisach) ale to teraz norma nawet BMW czy Audi mają...
~freon
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Design - każdy kto się interesuje tym modelem wie - wyrazisty:) Dodam, że jest to rocznik 2016
~jogi
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
6,0 litr średnio zobaczymy jak z przeglądami będzie. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~olo i30
piękne wyglad
~pixo
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Spalanie na trasie (autostrada 130km/h i drogi zwykła 90km/h) przy ekonomicznej zeszło do 5,8. W dużym mieście spalenia na poziomie 8,5 - 9l. Połowa trasa, połowa miasto 7,7l. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Hyundai i30 II

Hyundai i30 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu