Lista ocen Hyundai i30 II Wagon (38)

~Kammbel
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Przesiadłem się z i30 I-szej generacji i byłem w szoku porównując komfort jazdy. Pozycja kierowcy wygodna, na trasy super, zawieszenie bardzo komfortowe, przejeżdżając po tej samej drodze moim puntem dopiero zauważam nierówności
~Olo krzyżak
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Zawsze miałem kombi i to był priorytet przy kolejnej zmianie. Kolega zwrócił moją uwagę właśnie na i30. Ale patrząc na zdjęcia wydawał mi się mały no co najwyżej średni. Z ciekawości pojechałem do salonu żeby się przymierzyć. Usiadłem w fotelu kierowcy wyregulowałem na wysokości, odległości i następnie usiadłem z tyłu za kierowcą. Jakież było moje zdziwienie, że z tyłu jest tyle miejsca (mam 183 cm i 100 kilo wagi) byłem w szoku gdzie to...
~radmor
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Póki co dobrze - kupiłem po flocie z przebiegiem 180kkm. Przez 10 tyś. zapoznałem się z autkiem i jeżeli będzie się dalej tak dobrze sprawować to jak najbardziej jestem na TAK.
~grabowski.gb
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ciekawe auto. Służyło w rodzinie służbowo i prywatnie. Przewoziliśmy nim duże paczki oraz dzieci - te zdecydowanie bardziej destrukcyjnie działały na pojazd, jednak i30 okazała się dziecioodporna. Jeździliśmy nią często w trasy, ale na codzień męczona była po mieście. W rok zrobiliśmy z żoną 30 tys. Kupiliśm ją jednak z przebiegiem niespełna 20 tys.
~Wojtek
Wagon 1.6 CVVT 120KM 88kW
Bardzo fajne auto, które nie popada w skrajność, nie ma w nim super,hiper rzeczy ale tak samo nie w nim bardzo słabych punktow. Oczywiście w opiisie skupie się bardziej na minusach.
~baka1408
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu. Silnik bardzo dynamiczny, cichy i kulturalny jak na tą moc i półkę cenową. Wyciszenie dobre, właściwości jezdne również. Ekonomiczna jednostka zapewnia niskie spalanie. Jedyne czego mi brakuje to lepszego wyposażenia (mam zaledwie 2 wersję wyposażenia po najtańszej), natomiast na bardzo dużą pochwałę zasługuje system audio, który w nowoczesny sposób można połączyć z telefonem za pomocą bluetooth i...
3,8
~CKaye
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ciężko się do czegoś przyczepić. Poza widocznością i ergonomią radia (kompensowaną multimedialną kierownicą) jest dobrze.
~czaro
Wagon 1.6 CVVT 120KM 88kW
Podchodziłem z pewną nieśmiałością, ale rozczarowałem się pozytywnie. Uważam je za dobrze rozwiązane przyjemne w prowadzeniu i póki co nie psujące się.
~czaro13
Wagon 1.6 CVVT 120KM 88kW
Generalnie lubię to auto, podoba mi się z zewnątrz i wewnątrz. Jeździ dobrze i praktycznie bezawaryjnie. Z minusów za głośne w środku przy większych prędkościach i trochę za słaby silnik.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 II Wagon
6,2
9,2
~Filip
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Samochód przemyślany, z dużą ilością miejsca. Trochę więcej jak przeciętny pod każdym względem, tani w eksploatacji i po prostu pewny.
Hyundai i30 II Wagon