Ocena kierowcy - Hyundai i30 II Wagon

Spider, 10 lat temu
Silnik 1.6 CRDi 110KM 81kW
Rok produkcji 2013
Hyundai i30 II Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Inne : Fotel jechałem na urlop 1600 km w 20 h i nie byłem obolały, fotel i pozycja za kierownica niesamowita.
Autem zrobiłem 34K w 9 miesięcy, auto jest zwinne w mieście wygodne i szybkie na trasie. Komfort prowadzenia gorszy niż w Focusie, auto jest mniej pewne ale za to dużo wygodniejsze (dobra mieszanka zawieszenia francuskiego i niemieckiego). Ergonomia wnętrza wzorowa schowki w dostatku, uchwyty na kubki są, multifunkcyjna kierownica, dysk na mp3, język polski w menu, wybieranie głosowe telefonów po polsku :). Bardzo dobry układ bagażnika dużo schowków dodatkowych pełne koło zapasowe, przestronny i ustawny kufer. Najlepsze auto jakim jeździłem.
Brak awarii przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Jedyne co to w połowie drogi do przeglądu musiałem dolać oleju ale auto samo mi to oznajmiło :)
Jest bardzo dobrze ale czasami w pośpiechu zdaża się szarpnąć z pierwszego na drugi bieg.
Przede wszystkim komfortowy nie ma aż tak dobrego prowadzenia w zakrętach. Uwaga na tryby wspomagania kierownicy to istotne aby odpowiednio dobierać tryb do stylu jazdy.
bez zastrzeżeń
Wzór dla konkurencji.
W zimę przy -12 nagrzewa się relatywnie szybko w lato chłodzi bardzo dobrze. szyby odparowują jest oki.
Jak w salonie prezesa.
Wzorowe długo nie czułem ,że to diesel.
Moje zużycie to około 7 L/100 km ale nie odpuszczam pedału gazu i często jeżdżę autostradą i dwupasmówkami. Na eco drive udało mi się uzyskać 5,4 L średnia około 6-6,5 realna dla każdego. Niestety drogie części i długo czasem trzeba na te części czekać.
za prawie 80 K mam auto z wyposażeniem niedostępnym w konkurencyjnych salonach :)
Brak usterek.
Brak usterek.