Oceny Hyundai i30 II Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW 2012-2015

Najnowsze oceny Hyundai i30 II Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW 2012-2015

2,7
~Ravello
Hyundai i30 II
Dziwią mnie wysokie opinie tego modelu, To głośne auto zrobione z puszek, podobnie zresztą jak niższe modele (jeździłem i10 oraz i20) W porównaniu do np. Focusa to przepaść. Jazda po mieście ok tego tak się nie odczuwa ale autostrada to nie miejsce dla tego auta. Jakość.. wnętrze obleci mieści się w trendach, niezawodność szału nie ma - na gwarancji skrzynia (ponoć norma - zapytajcie w serwisach) ale to teraz norma nawet BMW czy Audi mają...
~Spider
Hyundai i30 II
Autem zrobiłem 34K w 9 miesięcy, auto jest zwinne w mieście wygodne i szybkie na trasie. Komfort prowadzenia gorszy niż w Focusie, auto jest mniej pewne ale za to dużo wygodniejsze (dobra mieszanka zawieszenia francuskiego i niemieckiego). Ergonomia wnętrza wzorowa schowki w dostatku, uchwyty na kubki są, multifunkcyjna kierownica, dysk na mp3, język polski w menu, wybieranie głosowe telefonów po polsku :). Bardzo dobry układ bagażnika dużo...
~baka1408
Hyundai i30 II
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu. Silnik bardzo dynamiczny, cichy i kulturalny jak na tą moc i półkę cenową. Wyciszenie dobre, właściwości jezdne również. Ekonomiczna jednostka zapewnia niskie spalanie. Jedyne czego mi brakuje to lepszego wyposażenia (mam zaledwie 2 wersję wyposażenia po najtańszej), natomiast na bardzo dużą pochwałę zasługuje system audio, który w nowoczesny sposób można połączyć z telefonem za pomocą bluetooth i...
~Brzoza
Hyundai i30 II
Auto skrojone na miare dla zwyklego Kowalskiego ktory ma 2 dzieci. Oszczedne w eksploatacji i poprawne az do bulu. Nie jest to klasa premium oczywiscie ale za te pieniądze nie znajdziemy wg mnie lepszego rodzinnego auta o tak malej awaryjności. Duzy bagażnik jak na kompaktowe kombi. Z wygladu tez daje rade.
~jarek
Hyundai i30 II
Bardzo dobry samochodzik. bezawaryjny, mało pali ON , kupiłem go , bo po psującym się poprzednim aucie chciałęm , auto nowe ,liczyłem też na bezawaryjność, nie zawiodłem się . Oczywiście nie jest to auto moich marzeń, ale rekompensuje niezawodnoścoią i niskimi kosztami eksploatacji.Godne polecenia
~grabowski.gb
Hyundai i30 II
Ciekawe auto. Służyło w rodzinie służbowo i prywatnie. Przewoziliśmy nim duże paczki oraz dzieci - te zdecydowanie bardziej destrukcyjnie działały na pojazd, jednak i30 okazała się dziecioodporna. Jeździliśmy nią często w trasy, ale na codzień męczona była po mieście. W rok zrobiliśmy z żoną 30 tys. Kupiliśm ją jednak z przebiegiem niespełna 20 tys.
~Pekki
Hyundai i30 II
Samochód kupiłem jako służbowy. Zastanawiałem się nad wieloma producentami i modelami ale wybrałem i30 SW. Z samochodu jestem bardzo zadowolony. W ciągu roku przejechałem 45 000 km i nie przydarzyła mi się żadna usterka - nawet żarówka
~Luzak
Hyundai i30 II
naprawdę ładne autko, nic nie skrzypi, dobrze jeździ, bagażnik wystarczający plus dodatkowe schowki pod matą bagażnika, fajna funkcja twardego dysku 1.2 GB raz wgrasz swoja muze i masz... fajne dwie zapalniczki, bardzo praktycznie umiejscowione
~hiphoholik
Hyundai i30 II
Bardzo fajny samochód, jeżdżę nim dość krótko ale nie jest to mój pierwszy samochód .
~radmor
Hyundai i30 II
Póki co dobrze - kupiłem po flocie z przebiegiem 180kkm. Przez 10 tyś. zapoznałem się z autkiem i jeżeli będzie się dalej tak dobrze sprawować to jak najbardziej jestem na TAK.
Hyundai i30 II Wagon