Oceny Hyundai i40 Kombi

Oceny Hyundai i40 Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai i40 Kombi

~Mateusz
Kombi 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW
Samochod nabyłem jako 3 letni z przebiegiem 48.000km. Ogólnie uważam Samochód za bardzo praktyczny z bogatym wyposażeniem z rozsądnych pieniądzach. Samochodem zrobiłem 240.000 w 6 lat „praktycznie” bez awaryjnej jazdy. Przez 6 lat miałem 2 poważniejsze awaryjnie jedną to wymiana tylnego zacisku wraz z silnikiem elektrycznym. Można było to zrobić samemu. Druga to awaria sprzęgła przy 170.000 i wtedy zdecydowałem się wymienić całe...
~Tomaszek
Kombi 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW
Ogólne wrażenia na 5-tkę, bezawaryjny, komfortowy z duzą ilością miejsca i przemyślanych udogodnień przykładem może być świetnie zaprojektowany bagażnik z przeróżnymi sowkami w podłodze czy po bokach, łącznie 6. Niezwykle lekki w prowadzeniu (przesiadka z ociężałej insigni) układ kierowniczy pracuje lekko I precyzyjnie, Ładne narysowana wersja kombi, fabrycznie ciemne szyby z tyłu. jak i nic do zarzucenia w kwestii wykończenia wnętrza. Nie...
~Tomek
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Chyba najbardziej przestronne Kombi ( poza SuperB ) w tej klasie. Cenowo nie znalazłem lepszego odpowiednika. Auto wygląda na prawdę ładnie, Jest dość dobrze spacowane, po 240 tys juz troche słychac trzaski z deski rodzielczej na wysokosci filtra kabinowego ale ( jak toPanowie w ASO powiedzieli ) auto jest duże i po tylu km może coś tam trzaskać. Faktycznie widoczność nie jest za dobra... grube słupki A i B nie robią roboty.... samochód...
~Debest
Kombi 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW
Bardzo wygodne przestronne auto - co najważniejsze mało pali i uwielbia prędkość powyżej 100km/h. Wszystko zaprojektowane dobrze, estetycznie, praca silnika spokojna cicha bezawaryjny i jak do tej pory zero usterek.
4,1
~ao1988
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Duży,wygodny samochód, jakość wykonania ok, chociaż można przyczepić się do drobiazgów takich jak ergonomia czy sterowanie audio. Na razie bez żadnych awarii po przejechaniu 10 tys. km. Największa wada- słaby silnik na trasę, do miasta ok.
2,3
~Rajmund
Kombi 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW
Gwarancja na perforację nadwozia to kit, rdza w komorze silnika. Audio tylko 3 lata, Alusy 18 cali za słabe do masy auta, reszta może być silnik, dwumasa i sprzęgło wymienione na gwarancji tylko pokancerowali plastiki w komorze silnika.
Dziennik kosztów dla Hyundai i40 Kombi
6,9
10,5
~Piotr Z.
Kombi 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW
Auto Bardzo komfortowe. Zawieszenie na plus w mieście ale na minus na trasie. Wyposażenie bogate. Dużo miejsca dla pasażerów i duży bagażnik. Na minus na pewno wyciszenie oraz drobne usterki u mnie głównie z uszczelkami - uszczelka pod konsolą, uszczelka zawieszenia z tyłu. Jednak ogólnie całokształt bardzo na plus. Proszę pamiętać że nie jest to auto sportowe ! Koszty napraw w serwisie też nie zwalają z nóg.
~Michał
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Super fajne auto lepsze od avensisa brawo hyundai pokonał konkurencje polecam silnik 1.7crd 116KM bardzo niskie spalanie przyspieszenie jest prawie takie same jak 136 nie specjalnie czuć różnicę a spalanie 116 ma niższe
~Użytkownik od 2 lat
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Pojemny i wygodny samochód, komfortowy i cichy. Ekonomiczny i dość dynamiczny ale tylko przy małym załadunku. Spalanie korzystne: drogi zwykłe ok. 6,5- 7,5, autostrada z pełnym załadunkiem i do 140km/h ok. 8,5. Mam go od nowości i polecam serdecznie.
~Kierowca Kielce
Kombi 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW
Auto posiadam jakieś 3 miesiące i nie jest to mój pierwszy samochód. Generalnie przerobiłem już dużo pojazdów różnych marek z różnymi silnikami i zawieszeniami jak i typami nadwozi. Obecnym I40 przejechałem około 9000 km. Auto wygodne, przestronne, dynamiczne, godne polecenia.
Hyundai i40 Kombi