Oceny Hyundai i40 Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW 2011-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai i40 Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW 2011-2015

~Tomek
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Chyba najbardziej przestronne Kombi ( poza SuperB ) w tej klasie. Cenowo nie znalazłem lepszego odpowiednika. Auto wygląda na prawdę ładnie, Jest dość dobrze spacowane, po 240 tys juz troche słychac trzaski z deski rodzielczej na wysokosci filtra kabinowego ale ( jak toPanowie w ASO powiedzieli ) auto jest duże i po tylu km może coś tam trzaskać. Faktycznie widoczność nie jest za dobra... grube słupki A i B nie robią roboty.... samochód...
~Michał
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Super fajne auto lepsze od avensisa brawo hyundai pokonał konkurencje polecam silnik 1.7crd 116KM bardzo niskie spalanie przyspieszenie jest prawie takie same jak 136 nie specjalnie czuć różnicę a spalanie 116 ma niższe
3,4
~Pavciow-wa
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Auto ładne, dobrze wyposażone i przede wszystkim duże w środku. Niestety dobre do miasta i wypad "czasami nad morze", na pewno nie do jazdy autostradowej. Trzeba pilnować go po drodze i powyżej 140 głośno w środku (silnik hałasuje) , pomimo 7 biegów. Zawieszenie komfortowe ale precyzja prowadzenia zawodzi.
~Adam
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Wygląd przede wszystkim, szczerze jedyne kombi na rynku ( w rozsądnym pułapie cenowym nie Audi, Merc itp) które wygląda i prezentuje się świetnie i dynamiczne! Dla młodych rodzin świetna alternatywna dla konserwatywnych VW, nudnych Skodzinek itp itd. Kto powiedział że kupując kombi nie można się wyróżnić!
~maciekkov
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Auto w porównaniu do BMW/Audi/VW/Mazdy wymięka ALE cena/jakość jest jak najbardziej w porządku. Proszę pamiętać, że ja patrzę na to auto przez pryzmat mojego starego samochodu, którym był golf IV 99r. i przejechałem nim 200 tys km z czego 150 w mieście A więc na auto patrzę jedynie z punktu praktycznego.
3,1
~posiadaczI40
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
To juz moja druga opinia, pierwsza 4 lata temu. W największym skrócie, zgadzam się sam z sobą w zasadzie we wszystkich aspektach za wyjątkiem bezawaryjności. Wszechmogącemu dzięki z 5lat gwarancji!

Usterki Hyundai i40

Hyundai i40 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~posiadaczi40
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Auto wygląda doskonale, jeździ przeciętnie, poza ESP i układem kierowniczym jest bezpieczne. Przestronność i ergonomia bez zarzutu.
~p515
Kombi 1.7 CRDi LOW 115KM 85kW
Samochód podoba się BEZ WYJĄTKU wszystkim moim znajomym i również BEZ WYJĄTKU kobietom i mężczyznom
~Arek
Hyundai i40 Kombi