Ocena kierowcy - Hyundai i40 Kombi

Silnik 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW
Rok produkcji 2015
Okres użytkowania: 5 lat
Hyundai i40 Kombi 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Sprzęgło, zmiana biegów
Gwarancja na perforację nadwozia to kit, rdza w komorze silnika. Audio tylko 3 lata, Alusy 18 cali za słabe do masy auta, reszta może być silnik, dwumasa i sprzęgło wymienione na gwarancji tylko pokancerowali plastiki w komorze silnika.
Umarł po 52tys. km. Podczas wymiany jeździłem Hyundai Kona 1.0 premium auto tylko do miasta przy 120 cały chodzi po drodze aż strach. Max można 100km/h jechać.
W skali 1 do 10 daję 1. Lepsze już były:syrena, maluch 4szt.,Kadet 2szt.Tipo,Astra 1 i 2,Brava,Peugeot 206,307,607,Mondeo mk2, Mercedes C180 coupe, Audi A4 b5, Vectra B i C, Stilo i Hyundai Accent z 1996 roku 9lat u mnie wkład rozrząd, olej opony i paliwo tylko silnik był od mitsubishi. I przez to kupiłem i40 premium a tu porażka nawet szyb z kluczyka nie domkniesz i non stop service.
140km/hto max zakręty na autostradzie 120km/h.
Lakier miękki, tragedia koło klamek.
Duże słupki z przodu.
Wiesza się wentylator, należy zgasić silnik i działa normalnie.
Można posiedzieć, szkoda tylko że nie pojeździć.
Jak na auto z 2015 roku dno. Vectra C 2006 rok dużo lepsze, Audi A4 1998 jeszcze lepsze wyciszenie
Zobaczymy, ostatni rok gwarancji. A przegląd gwarancyjny co rok droższy.
Wersja Premium z manuałem i bez panorama dach. Wygląd wewnątrz i zewnątrz super psuje to miękki lakier. Jakość słaba jak na auto wyprodukowane w Korei Płd. i bardzo szybki spadek wartości. Po pięciu latach 35% wartości nowego to trochę kiepsko.
Nadmuch, pamięć lusterek-fotel działa lusterka nie.
Silnik wymieniony przy 52tys.km.Sprzęgło dwumasa padła po 32tys.km i po 73tys.km kupiony z przebiegiem 25tys.km.dno!!! W oplu padło po 320tys.km teraz ma 350tys. i jestem pewny że zawiezie mnie na miejsce 730km stała trasa raz w miesiącu.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 CRDi HIGH 136KM 100kW [l/100km]

7,7